Gdy Premier Holandii ogłosił nowe restrykcje do najbardziej wyczekiwanego festiwalu na scenie hardcore pozostały mniej niż trzy tygodnie. Pomimo tego, że zmiana terminu wydawała się nieunikniona, fani 0 UserComments

Thunderdome 2021 przełożony. Znamy nową datę festiwalu

Artykuł dodano: 5 grudnia 2021, godz. 10:19
Odsłony: 735x
Gdy Premier Holandii ogłosił nowe restrykcje do najbardziej wyczekiwanego festiwalu na scenie hardcore pozostały mniej niż trzy tygodnie. Pomimo tego, że zmiana terminu wydawała się nieunikniona, fani nie kryją rozczarowania.


Thunderdome - poczekamy jeszcze rok

Pierwotnie Thunderdome miało się odbyć 11 grudnia 2021 roku w kompleksie Jaarbeurs w Utrechcie - data uległa zmianie aż o 12 miesięcy bez jednego dnia. Thunderdome 2022 odbędzie się bowiem 10 grudnia 2022 roku.

Nawet to, że impreza z powodu restrykcji miała odbyć się w godzinach 15:00 - 24:00 nie odstraszyło około 50 000 osób, które zakupiły bilety. Wszak Thunderdome to najważniejszy dzień prawdziwego fana ciężkiej elektroniki.

Thunderdome 2021 - zapowiedź


Czy zatem Holendrzy będą mogli w ramach pocieszenia pobawić się w mniejszym gronie w lokalnych barach i klubach? Otóż nie - według zasad, które weszły w życie 28 listopada, od godziny 20:00 zamknięte są bary, restauracje i inne lokale usługowe. 

Organizatorzy pokrewnych festiwali (jak na przykład Qlimax) już ogłosili livestreamy, aby choć trochę osłodzić ludziom oczekiwanie na pełnoprawną edycję. Pozostaje zaprosić swoją ekipę i zasiąść przed ekranem.

Czy warto czekać, aż do grudnia 2022?

Tak się składa, że to właśnie w 2022 roku Thunderdome obchodzi swoje 30-lecie. W związku z tym możemy spodziewać się naprawdę legendarnego wydarzenia.

Na dzień dzisiejszy wiemy o standardowych sześciu scenach naszpikowanych gwiazdami hardcore’u, industrialu, uptempo i terroru. Angerfist, Mad Dog, Paul Elstak czy Partyraiser to tylko początek listy. Nie zabrakło polskich akcentów, na scenie Dark Dome wystąpi pochodzący z Kielc - I:Gor.

Tak bawiliśmy się na Thunderdome w 2019 roku, tuż przed wybuchem pandemii...

Obejrzyj aftermovie z Thunderdome 2019


Mamy nadzieje, że 2022 będzie bardziej łaskawy dla fanów muzyki hardstyle i hardcore. Thunderdome, Qlimax, Masters of Hardcore czy Defqon.1 - brakuje nam tego!

Sprawdź także

- Festiwal EDC Las Vegas 2021 ustanowił rekord Guinnessa
- Ruszyła sprzedaż biletów na Ultra Europe 2022. Sprawdź ceny
- Prawie 65% uczestników nie dba o swój słuch na koncertach?
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)