Na festiwal musimy czekać do grudnia 2022 roku - jednak agencja ID&T nie pozostawiła fanów z niczym! Co dostaliśmy na otarcie łez po przełożeniu eventu? 0 UserComments

Thunderdome 2021 - nowości od organizatorów

Artykuł dodano: 19 grudnia 2021, godz. 10:39
Odsłony: 458x
Na festiwal musimy czekać aż do grudnia 2022 roku - jednak agencja ID&T nie pozostawiła fanów z niczym! Co dostaliśmy na otarcie łez po przełożeniu Thunderdome 2021?

Hymn Thunderdome 2021

Za utwór mający być wizytówką tegorocznej edycji odpowiadał N-Vitral. Ten holenderski producent oraz DJ aktywny od 2002 roku ma na swoim koncie tracki wydane w największych hardcore'owych labelach takich jak Masters of Hardcore, Dogfight Records czy The Third Movement.

Spodziewaliśmy się zatem mieszanki współczesnych brzmień pomieszanych z nostalgią kicków rodem z lat 90. Dzieło N-Vitrala zdecydowanie zasługuje na miano hymnu Thunderdome - najważniejszego wydarzenia dla fanów muzyki hardcore.

Posłuchaj N-Vitral - Welcome to the Thunderdome

Album Thunderdome 2021

Oprócz hymnu dostajemy od organizatorów dwupłytową składankę z najnowszymi propozycjami od najbardziej popularnych producentów. Na tej liście oprócz wyżej wspomnianego N-Vitrala, znajdują się legendy takie jak Mad Dog, Drokz czy Paul Elstak, ale też młoda krew, czyli Hysta, GridKiller lub Sefa.

Sprawdź także: Thunderdome 2021 przełożony. Znamy nową date festiwalu

Podsumowując - mamy tutaj wspaniałą ucztę złożoną z różnorodnych potraw, która zadowoli najbardziej wybrednych smakoszy. Gwarantujemy, że ten album długo nie będzie znikał z Waszej playlisty.

Pomimo, że z oficjalnej strony nakład znikł w ekspresowym tempie - wciąż znajdziemy pojedyncze sztuki na przeróżnych stronach poświęconych muzyce elektronicznej.

Sprawdź album Thunderdome 2021


W tym miejscu warto byłoby wspomnieć również o nowej linii ubrań - Thunderdome zapewnił możliwość wystrojenia się od stóp do głów, jednak tak jak w przypadku wersji fizycznej najnowszego albumu, cały merchandise został wyprzedany niemal tego samego dnia.

Pozostaję nam czekać na uzupełnienie zapasów w oficjalnym sklepie festiwalu - o czym poinformujemy Was niezwłocznie!

Sprawdź także:

- Ruszyły głosowania na najlepszy utwór hardstyle i hardcore w 2021 roku
- Festiwal EDC Las Vegas 2021 ustanowił rekord Guinnessa
- Nowe rozporządzenie ws. obostrzeń. Cios w scenę klubową
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)