Jeśli wśród naszych czytelników znajdują się producenci muzyczni to szczególnie zachęcamy do czytania, gdyż najnowszy projekt naszych kolegów z We Rave You jest nie lada gratką. 0 UserComments

The Essential Vol. 1 - raj dla początkujących producentów muzycznych

Artykuł dodano: 29 listopada 2021, godz. 16:19
Odsłony: 538x
Jeśli wśród naszych czytelników znajdują się producenci muzyczni to szczególnie zachęcamy do czytania, gdyż najnowszy projekt naszych kolegów z We Rave You jest nie lada gratką.


The Essential Vol. 1 -  tak właściwie co to takiego?

We Rave You jako jeden z wiodących ogólnoświatowych mediów branży muzyki elektronicznej zapowiedział najnowszy projekt w ramach strony We Rave You Tech. Ta gałąź serwisu została utworzona niedawno jako miejsce dla początkujących producentów muzycznych. Wtyczki, paczki sampli, sprzęt, kursy, wskazówki - niczego z tych rzeczy nie brakuje w We Rave You Tech.

The Essential Vol. 1 ma być książką stworzoną dla każdego aspirującego producenta, który pragnie wnieść swoje umiejętności na kolejny, jeszcze wyższy poziom. Ten katalog wtyczek i sprzętu to obszerny zbiór narzędzi, z których na co dzień korzysta ponad 70 artystów. Wśród nich znajdziemy wielu z naszych częstych artykułowych 'bywalców". 

Wiedzą dzielą się z nami między innymi Timmy Trumpet, Nicky Romero, Will Sparks, Darude, R3HAB, MR. BLACK czy KSHMR. Ponad cztery miesiące - tyle portal We Rave You zbierał informacje potrzebne początkującym producentom. Co warto podkreślić wiedza ta ma być wielokierunkowa, a gatunek, który ktoś zamierza tworzyć ma nie grać tutaj większej roli.

Przeczytaj też: SAGA Festival w nowej odsłonie - zmieniona lokalizacja i pierwsze gwiazdy

Portal zebrał bowiem informacje obejmujące większość głównych gatunków EDM w tym między innymi house, trap, hip-hop, techno i wiele więcej. The Essential Vol. 1 może być tym silnym, brakującym połączeniem pomiędzy wschodzącymi producentami a ich bardziej doświadczonymi kolegami z branży. 

Jak mówi Hemant czyli dyrektor gałęzi We Rave You Tech 

Katalog wtyczek i sprzętu Essential Vol.1 to projekt, który został zainspirowany przez początkujących producentów i artystów. Na wczesnych etapach kariery muzycznej aspiruje się do nauki i posiadania narzędzi oraz sprzętu używanego przez najlepszych w biznesie. Katalog jest złotym, darmowym dokumentem, do którego każdy artysta może się odwołać, szukając nowych narzędzi do własnego muzycznego zestawu lub ogólnie, gdy zastanawia się jakich wtyczek i sprzętu używają profesjonaliści. 

Hematowi nie zostaje dłużny Yotam - CEO We Rave You 

Ten projekt był męczący, ale wynik jest niesamowity. Z osobistych rozmów z aspirującymi artystami zdałem sobie sprawę, że istnieje duża przepaść między artystami których kochają, a docenieniem ich jako producentów. Ten katalog buduje osobisty most i daje wgląd do wtyczek i sprzętu ich ulubionych artystów.

Katalog możesz pobrać już teraz za pośrednictwem strony We Rave You.

The Essential Vol. 1| Plugins & Gear Catalog


Sprawdź także

Z basu do house'u. Acraze dzieli się z nami historią swojej przemiany 
Uczestnicy festiwali zażywają więcej narkotyków przez obecność policji?
Dziesięć najpopularniejszych setów EDM w historii YouTube
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)