The Chainsmokers wracają do produkcji house'u? Duet zadebiutował pierwszy nowy singiel od blisko 2 lat podczas występu na głównej scenie EDC Las Vegas 2021. Obejrzyj video! 0 UserComments

The Chainsmokers zadebiutowali na żywo pierwszy singiel od 2 lat

Artykuł dodano: 26 października, godz. 08:34
Odsłony: 197x
The Chainsmokers wracają do produkcji house'u? Duet zadebiutował pierwszy nowy singiel od blisko 2 lat podczas występu na głównej scenie EDC Las Vegas 2021. Obejrzyj video!


Przerwa The Chainsmokers

Ostatnia muzyczna aktywność The Chainsmokers sięga roku 2019 i dnia premiery ich trzeciego w karierze albumu - World War Joy. Materiał ukazał się 6 grudnia i był udaną próbą wstrzelenia się w radiowe listy przebojów, od tych dance-popowych, po rock-popowe.

Tworzenie nośnej i łatwej w odbiorze muzyki to nie tyle co atut, a żyłka Andrewa Taggarta i Alexa Palla. Ich mainstreamową, trwającą do dzisiaj, erę zapoczątkowało już kultowe #Selfie wydane w Dim Mak Steve'a Aoki'ego, a na ostatnim albumie podtrzymały ją Call You Mine z Bebe Rexhą, Takeaway z ILLENIUM i Lennon Stellą oraz Who Do You Love z 5 Seconds of Summer.

Album World War Joy na Spotify


Niedługo po premierze albumu świat stanął w miejscu, a The Chainsmokers postanowili zniknąć z social mediów.

Zamierzamy poświęcić trochę czasu na stworzenie naszego nowego etapu w muzyce. Nigdy nie czuliśmy się bardziej zainspirowani i już ciężko pracujemy na TCS4, ale zrobimy sobie przerwę od social mediów (z paroma wyjątkami), aby dać albumowi tyle uwagi ile potrzebuje. - czytamy w jedynym poście duetu na Instagramie, opublikowanym 24 lutego 2020 roku.

The Chainsmokers wracają do house'u

W miniony weekend odbyło się jedno z największych elektronicznych wydarzeń na świecie, Electric Daisy Carnival w Las Vegas. Jednym z setek setów, które miały miejsce przez 3 dni trwania festiwalu był występ The Chainsmokers na kinetic FIELD, głównej scenie EDC.

Podczas swojej energetycznej godziny za deckami duet podzielił się z ponad 80-tysięczną publicznością nowym nagraniem. Jeszcze beztytułowy kawałek cofa nas kilka dobrych lat wstecz do wspólnych house'owych początków Drewa i Alexa.

EDC! Oto nowy kawałek The Chainsmokers, lecimy!

Posłuchaj nadchodzącej nowości od The Chainsmokers

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)