Duet The Chainsmokers cały czas idzie do przodu ze swoim planem na powrót na scenę EDM. Kilka dni temu na ich oficjalnym kanale YouTube pojawił się zapis z koncertu przed finałem Super Bowl. 0 UserComments

The Chainsmokers udostępnili występ z imprezy sprzed finału Super Bowl

Artykuł dodano: 25 lutego, godz. 13:58
Odsłony: 435x
Amerykański projekt The Chainsmokers cały czas idzie do przodu ze swoim planem powrotu na scenę EDM. Kilka dni temu na ich oficjalnym kanale YouTube pojawił się zapis z koncertu podczas imprezy TikTok Tailgate, która odbyła się przed finałem tegorocznego Super Bowl. Co zaprezentował duet i jakie wrażenie zrobili na evencie? Sprawdźmy to!


Powrót The Chainsmokers na scenę nadal trwa

Całkiem niedawno pisałem o tym, że amerykański duet robi wszystko co w jego mocy, żeby wrócić w pełni sił na muzyczny rynek. Jak widać, sprawnie im to wychodzi. Pojawiła się ich bardzo ciekawa akcja promocyjna, która wzbudziła wiele kontrowersji, lecz w efekcie uspokoiła wielu fanów na całym świecie i zapewniła, że powrót TCS jest bliski. Tak stało się 28 stycznia 2022 roku, kiedy to na ich kanale YouTube pojawił się pierwszy singiel High, który trafi na nadchodzącą płytę projektu - TCS4.

Przeczytaj też: Przełomowy singiel The Chainsmokers ma już 8 lat! Kto jeszcze go nienawidzi?

Oprócz tego w sieci pojawiły się nowe wersje stworzonych przez The Chainsmokers utworów, czyli I Can't Make You Love Me, którą w oryginale zaśpiewała Bonnie Raitt ponad 30 lat temu. Oprócz tego utworu pojawił się też remiks zespołu do piosenki Meet Me At Our Spot, która została napisana przez Willow Smith

Dalej warto wspomnieć o krótkim koncercie, o którym też ostatnio pisaliśmy. Chodziło o występ w czasie przerwy finału NFC, który wyłonił jednego z finalistów tegorocznego Super Bowl. Co teraz przygotowali dla nas muzycy ze Stanów i jak na ich występ zareagowali najwierniejsi fani? Sprawdźmy to!

Posłuchaj najnowszego wydania duetu The Chainsmokers, czyli High


Występ przed Super Bowl elementem powrotu The Chainsmokers

Amerykański zespół zagrał dość krótki, bo trwający lekko ponad pół godziny koncert na imprezie organizowanej przez TikToka oraz NFL czyli tzw. TikTok Tailgate. Rok temu na tym evencie wystąpiły takie gwiazdy jak Miley Cyrus czy Surf Mesa. Dobrze wiemy, jakim rodzajem aplikacji jest TikTok i jakie treści się tam znajdują. Mimo to, że podczas przedsięwzięcia najbardziej pożądanymi osobistościami byli tiktokerzy, to i tak sądzę, że występ Chainsmokersów zrobił naprawdę dobre show.

W czasie trwającego dokładnie 34 i pół minuty występu, usłyszeliśmy piętnaście różnych piosenek, które zespół stworzył na przestrzeni dziesięciu lat istnienia. Jedną z największych niespodzianek była niewydana dotąd jeszcze piosenka projektu, którą po raz pierwszy zagrano w sierpniu 2019 roku na koncercie mieście Des Moines w stanie Iowa.

Oprócz nowych produkcji, w secie można usłyszeć takie hity jak Roses, Paris, Don't Let Me Down czy oczywiście Closer. Zespół cały występ zakończył swoim najnowszym wydaniem High w wersji amerykańskiego DJ-a Leondisa. Moim zdaniem jest to kolejny krok w stronę odbudowy wizerunku projektu The Chainsmokers i mam nadzieję, że w najbliższym czasie otrzymamy od nich coraz więcej nowych rzeczy.

Posłuchaj całego występu The Chainsmokers podczas TikTok Tailgate

Sprawdź także:

The Chainsmokers trzecim najpopularniejszym zespołem ostatniej dekady
Poznaliśmy pierwsze nazwiska nowego festiwalu organizatorów Tomorrowland
Ghastly: “Powinniśmy zmienić to, jak postrzegamy cały krajobraz social mediów”
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)