The Chainsmokers powrócili na dobre, a mowa tutaj także o występach live. Mimo że Amerykanie długiej przerwy w koncertowaniu nie mieli, to razem z premierą „So Far So Good" przygotowali pokaźną trasę! 0 UserComments

The Chainsmokers ruszają w trasę. Gdzie wystąpią poza FEST Festival 2022?

Artykuł dodano: 17 maja, godz. 16:25
Odsłony: 499x
Zespół The Chainsmokers powrócił na dobre, co oznacza, że mowa tutaj także o występach na żywo. Mimo że Amerykanie długiej przerwy w koncertowaniu nie mieli, to razem z premierą albumu So Far So Good przygotowali ze swoim składem trasę koncertową. Tour będzie przebiegał przez Amerykę Północą i Europę, więc sprawdźmy, gdzie w pobliżu posłuchamy TCS na żywo!


The Chainsmokers wystąpią już tego lata w Chorzowie

Amerykański projekt został potwierdzony jako pierwsi artyści trzeciej fazy ogłoszeń festiwalu w Chorzowie. Andrew i Alex pojawią się na FEST Festival 2022 dwunastego sierpnia na scenie głównej razem z takimi gwiazdami jak np. Charlotte de Witte, FISHER czy z zespołem Rüfüs du Sol. Będzie to kolejny występ amerykańskich muzyków. Ostatni raz pojawili się oni na kołobrzeskim Sunrisie, gdzie zagrali 21 lipca 2019 roku, również na głównej scenie.

So Far So Good Tour to trasa koncertowa promująca czwarty album studyjny Amerykanów. Nagrywany był on podczas ich nieobecności na scenie wydawniczej, czyli kilka miesięcy po premierze P.S. I Hope You're Happy. Wygląda na to, że właśnie ten krążek będzie najlepszym w historii zespołu, ponieważ cały czas zgarnia on dobre recenzje od krytyków muzycznych i nie tylko.

Zobaczmy teraz, jak wyglądają plany chłopaków z The Chainsmokers na nadchodzące siedem miesięcy, bowiem So Far So Good Tour będzie trwał aż do końca 2022 roku. Gdzie oprócz Chorzowa będzie można posłuchać TCS na żywo w Europie? Sprawdźmy!

Posłuchaj najnowszego albumu The Chainsmokers - So Far So Good


Tak się promuje płytę!

Trasa koncertowa promująca najnowszym album amerykańskiego projektu rozpoczyna się już za cztery dni, a dokładniej 21 maja, występem w mieście Maryland. Od maja do października chłopaków będzie można złapać w Stanach i Kanadzie, oprócz paru występów w klubie Cavo Paradiso na greckiej wyspie Mykonos. Oczywiście nie można zapomnieć o występie TCS na FEST Festival w Chorzowie.

Dopiero 3 listopada odbędzie się pierwszy występ z europejskiej części So Far So Good Tour. Andrew i Alex pojawią się w niemieckim Dusseldorfie, a na tym nie koniec! Sprawdźmy, jak wygląda rozkład The Chainsmokers na ich koncerty w Europie!

21 lipca  Cavo Paradiso (Mykonos, Grecja)
8 sierpnia – Cavo Paradiso (Mykonos, Grecja)
12 sierpnia  FEST Festival (Chorzów, Polska)
13 sierpnia  SonneMondSterne (Saalburg-Ebersdorf, Niemcy)

3 listopada  Mitsubishi Electric Halle (Dusseldorf, Niemcy)
6 listopada  Tipsport Arena (Praga, Czechy)
8 listopada  Sporthalle (Hamburg, Niemcy)
9 listopada  Ziggo Dome (Amsterdam, Holandia)
11 listopada  Lorenzini District (Mediolan, Włochy)
14 listopada  Zenith (Monachium, Niemcy)
16 listopada  Zenith (Paryż, Francja)
17 listopada  Forest National (Bruksela, Belgia)

Zobacz pełne zestawienie występów trasy koncertowej So Far So Good


Jak widać, chłopaki z The Chainsmokers najbardziej upodobali sobie Niemcy, ale niezwykle cieszy nas nadchodząca obecność muzyków na chorzowskim FEST Festiwalu, gdzie pojawią się również inne gwiazdy z EDM-owej sceny. Zapowiada się naprawdę pracowity czas dla TCS! Życzymy dużo energii i cierpliwości!

Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)