Potężne dofinansowanie nowego projektu 3LAU tylko potwierdza, że rynek tokenów NFT to jedna z najbardziej przyszłościowych inwestycji. Dowiedz się szczegółów! 0 UserComments

The Chainsmokers i Kygo udziałowcami nowatorskiego projektu 'Royal' 3LAU'a

Artykuł dodano: 26 listopada 2021, godz. 14:15
Odsłony: 774x
Potężne dofinansowanie nowego projektu 3LAU tylko potwierdza, że rynek tokenów NFT to jedna z najbardziej przyszłościowych inwestycji. Dowiedz się szczegółów!


The Chainsmokers i Kygo - w co zainwestowali pieniądze?

Ledwo miesiąc minął od ostatniej 16-milionowej wpłaty, a już teraz dowiadujemy się, że w rynek Royal inwestowane są kolejne ogromne kwoty. 3LAU w kolejnej rundzie inwestorskiej uzbierał 55 milionów zielonych banknotów. Warto zaznaczyć, że liczby podane są w dolarach, co w przeliczeniu na złotówki czyni te sumy jeszcze bardziej imponującymi. 

Za tą ogromną wpłatą w nowy projekt 3LAU ma stać fundusz Andereessena Horowitz'a a16z Crypto, za którym według raportów stoją The Chainsmokers, Logic, Nas, CAA, Crush Music, Coinbase Ventures i Kygo. Jak dzieli się z nami sam 3LAU 

Wartość posiadania muzyki jest dziś bardzo błędnie przedstawiana i niedoceniana, ale nie potrwa to zbyt długo, ponieważ coraz więcej muzyków korzysta z ekosystemu web3.

Rynek Royal to platforma na której muzycy mogą sprzedawać prawa autorskie do swoich dzieł fanom i osobom drugim. Trzeba przypomnieć, że niedawno 3LAU sprzedał 50% praw do transmisji swojego utworu Worst Case właśnie za pośrednictwem tej platformy. Prawa te zostały nabyte za bagatela 600 tys. dolarów, a sam singiel wyceniany jest na kwotę dziesięć razy wyższą.

Przeczytaj też: David Guetta w twoim domu? Już teraz możesz kupić set DJa

Oczywiście tego typu ruchy biznesowe budzą wiele kontrowersji. Jak tłumaczy nam 3LAU zupełnie niesłusznie...

Zawsze mówię ludziom, że popularność artystów jest całkowicie zależna od fanów i słuchaczy, a nie od firm i dystrybutorów [...] Jeśli fanom podoba się muzyka, dzielą się nią, chodzą na koncerty, są w pełni odpowiedzialni za zwiększanie popularności artysty. Dlaczego więc ci uczestnicy nie mieliby osiągnąć korzyści, jeśli uwierzyli w kogoś wcześnie?

Trzeba przypomnieć też, że 3LAU pobił na początku tego roku wszelkie rekordy sprzedając limitowaną kolekcję tokenów NFT za 3,666 miliona dolarów. Była to pierwsza w historii sprzedaż w pełni "stokenizowanych" albumów. Chociaż my tokenów NFT nie sprzedajemy, mamy bardzo fajny fanpage na Facebooku, na który warto zajrzeć by nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej. 

3LAU - Worst Case feat. CXLOE, posłuchaj teraz 

Sprawdź także

Creamfields z nowym festiwalem. Znamy pierwszą część line-upu
The Weeknd zapewnia, że pojawi się EDM na jego nowym albumie
5 lat temu Martin Garrix wydał siedem numerów w tydzień
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)