Jeden z najbardziej popualrnych projektów w historii muzyki tanecznej przestaje istnieć? Na oficjalnej stronie Szwedzkiej Mafii pojawiła się lakoniczna informacja, z której wynika, że najbliższe 31 UserComments

Szwedzka Mafia przestaje istnieć?

Artykuł dodano: 25 czerwca 2012, godz. 10:14
Odsłony: 8081x

Jeden z najbardziej popualrnych projektów w historii muzyki tanecznej przestaje istnieć? Na oficjalnej stronie Szwedzkiej Mafii pojawiła się lakoniczna informacja, z której wynika, że najbliższe występy SHM będą ostatnimi w ich karierze.

Smutna dla fanów prawda czy może marketingowa prowokacja? Może to tylko chwyt, by zwiększyć sprzedaż biletów, a może faktycznie Axwell, Steve Angello i Sebastian Ingrosso się pokłócili? Jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to zapewne chodzi o pieniądze, co w tym przypadku jest o tyle prawdopodobne, że w ich przypadku mówimy o pieniądzach kolosalnych. Niedawno majątek każdego z trójki wyceniono na bagatela 4 miliony dolarów, a przecież jeszcze trzy lata temu znani byli tylko miłośnikom muzyki house.

'Chcemy podziękować każdej pojedynczej osobie, która uczestniczyła w naszej podróży - napisali. Przybyliśmy, 'zarejwowaliśmy', kochaliśmy'. To słowa z ich zaskaującego 'komunikatu'. Jak stawiacie - prawda to czy zabieg marketingowy? No i czy to Was w ogóle obchodzi czy niekoniecznie?

Komentarze
  • kubabla27 czerwca 2012, godz. 15:12
    Oddzielnie też dają radę więc w sumie niewielka strata :P
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (31)