The Weeknd zaskoczył fanów dwoma remiksami swoich kawałków z Dawn FM. Za jeden z nich odpowiedzialne jest szwedzkie trio, którego nikomu nie musimy przedstawiać. 0 UserComments

Swedish House Mafia remiksuje wspólny numer z The Weekndem

Artykuł dodano: 13 stycznia, godz. 10:00
Odsłony: 333x
The Weeknd zaskoczył fanów dwoma remiksami swoich kawałków z Dawn FM. Za jeden z nich odpowiedzialne jest szwedzkie trio, którego nikomu nie musimy przedstawiać. Posłuchajcie!


Swedish House Mafia i The Weeknd po raz kolejny

Wspólnych działań Swedish House Mafii i The Weeknda ciąg dalszy. Rozpoczęło się od wspólnego Moth To A Flame, które najprawdopodobniej wyląduje na nowym albumie szwedzkiego projektu.
Wydany pod koniec października numer od razu stał się hitem; na samym Spotify przesłuchano go już prawie 165 000 000 razy. Rozwiązaniem na jeszcze dłuższe podtrzymanie hype'u okazała się - najpierw wydana na Amazon Music, następnie na innych streamingach - 5-minutowa wersja Extended.

Swedish House Mafia & The Weeknd - Moth To A Flame - Extended Mix

Obecność Swedish House Mafii na Dawn FM

Na początku roku The Weeknd wydał swój piąty album zatytułowany Dawn FM, który ma być początkiem nowej trylogii piosenkarza.

Trwająca nieco ponad 50 min audycja to 16-aktowa, intymno-egzystencjalna opowieść z miłością, walką o nią, jej brakiem i najrozmaitszymi jej odsłonami, przemijaniem oraz odradzaniem się w tle. Całość podana na solidnej dawce syntezatorowych brzmień, czerpiących sporo z niedalekiej przeszłości. - opisuje Weronika Szymańska na Rytmy.pl

W procesie twórczym krążka uczestniczył Calvin Harris i wspomniane już trio - Axwell, Sebastian Ingrosso i Steve Angelo. Szkocki producent wyprodukował kawałek I Heard You're Married z Lil Wayne'em, a Swedish House Mafia udzielili się produkcyjnie na How Do I Make You Love Me oraz Sacriface.

Dawn FM w wersji Alternate World

W dniu wczorajszym, 12 stycznia, The Weeknd opublikował swój krążek w wersji Alternate World. Różni się ona od oryginały dwoma remiksami. Pierwszy z nich jest autorstwa Agents Of Time (Take My Breath), natomiast za drugi odpowiadają szwedzkie supergwiazdy elektroniki i dotyczy on utworu Sacrifice. Posłuchajcie!

Sacrifice w remiksie Swedish House Mafii, sprawdź

Sprawdź także

- Swedish House Mafia z orkiestrowym wydaniem One
- ZHU przedstawia wersję Deluxe krążka Dreamland
- Jaką rolę odegrał Skrillex na Dawn FM The Weeknda
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)