Impreza Swedish House Mafia - Kraków 21102022 odbędzie się 21 października 2022 (Piątek), w klubie TAURON Arena Kraków. Start imprezy: godz. 18:00. .
0 Swedish House Mafia - Kraków 21102022

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...
Wyszukaj tani hotel

Swedish House Mafia - Kraków 21102022

21 października 2022, TAURON Arena Kraków, start: 18:00

Zagrają na imprezie:
SWEDISH HOUSE MAFIA OGŁASZA PIERWSZĄ PO REAKTYWACJI TRASĘ KONCERTOWĄ.

TRASA OBEJMIE 44 WYSTĘPY W ARENACH I NA STADIONACH.

Znana na całym świecie supergrupa Swedish House Mafia połączyła siły z kultową gwiazdą The Weeknd przy nowym singlu - i towarzyszącym mu video - zatytułowanym “Moth to a Flame,” dostępnym już teraz dzięki Republic Records (obejrzyj/posłuchaj tutaj).
Nowa piosenka, zapowiedziana podczas przełomowego występu tria na MTV VMAs pre-show, jest znakiem zapowiadającym nową muzykę zespołu, pierwszą od czasu ogłoszenia ich ponownego zjednoczenia w lipcu zeszłego roku, wraz z nowymi singlami „It Gets Better” i „Lifetime (feat. Ty Dolla $ign & 070 Shake)”, które pojawiły się na okładce magazynu Billboard i specjalnym wykonaniem obu piosenek w programie The Tonight Show With Jimmy Fallon.

To trio piosenek przygotowuje nadejście albumu Paradise Again, który ukaże się na początku przyszłego roku wraz z przedsprzedażą specjalnego wydania Special Tour Edition CD dostępnego tutaj, który otwiera drogę do ekskluzywnej przedsprzedaży biletów na koncerty na trasie.

Wraz z nowym singlem Swedish House Mafia ogłasza międzynarodową trasę koncertową w 2022 produkowaną przez Live Nation, pierwszą trasę z prawdziwego zdarzenia od 2012 roku. Zespół od lat uwielbiany przez fanów za fantastyczne występy na żywo sprzedał podczas poprzedniej trasy, “One Last Tour,” ponad 1,000,000 biletów. Trasa w 2022 roku nastąpi po ogłoszonym dziś przez trio występie na festiwalu Coachella 2022, a koncerty odbywać się będą w arenach i na stadionach w USA i Europie.
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)