„Pamiętam, kiedy pierwszy raz słyszałem Svena w akcji, to było w roku 1993, podczas Love Parade. Specjalnie przyjechaliśmy na tę imprezę ze Szwecji. Gość nas kompletnie zmiażdżył” - mówi Beyer. 20 UserComments

Sven kontra fani Beyera

Artykuł dodano: 29 listopada 2011, godz. 14:19
Odsłony: 5783x

„Pamiętam, kiedy pierwszy raz słyszałem Svena w akcji, to było w roku 1993, podczas Love Parade. Specjalnie przyjechaliśmy na tę imprezę ze Szwecji. Gość nas kompletnie zmiażdżył” - opowiedział swoim fanom Adam Beyer. Wyjaśniał dlaczego zaprosił do swojej audycji, w ramach nowego cyklu Drumcode Heroes, właśnie Svena Vatha.

W tym cyklu mają pojawiać się żywe legendy muzyki techno według gospodarza Adama B. Jak się jednak okazało, fani jego brzmienia niekoniecznie oszaleli na punkcie miksu Papy Svena. Wprost przeciwnie: „najgorsza rzecz w Radiu Drumcode w historii!”, „Supergówno!”, „Wstyd dla obu” i tak dalej. My oczywiście się z tym nie zgadzamy i polecamy Wam propozycję od Svena, zwłaszcza że gościnne miksy w audycjach znanych kolegów to u niego rzadkość. Poza nieoficjalnymi setami z imprez i oficjalnymi kompilacjami Cocoon, niemiecki DJ raczej się tym nie zajmuje.

Oto jego tracklista:


Gummihz 'Secret Voyage'

Sven Tasnadi 'Caracho'

Butch 'Rawhide'

Adam Port '86'

Scotch Your Mind 'Alli Borem'

Osunlade 'Envision' (Ame Remix)

Dense & Pika 'Vomee'

Levon Vincent 'Man Or Mistress'

Argy 'The Difference'

Boys Noize 'Adonis'

Sven Tasnadi & Juno 6 'Mr. Ray'

A skoro jesteśmy przy Drumcode i jego fanach, macie świetną okazję sprawdzić, jakie brzmienia preferują miłośnicy Beyera. I starzy, i nowi. Właśnie ukazała się kompilacja na 15-lecie Drumcode, na której znajdziecie aż 28 świetnych numerów, w wykonaniu wielu uznanych artystów, od Joela Mulla po Nicole Moudaber, od Slam po Jespera Dahlbacka, od Gregora Treshera po Beyera we własnej osobie. Miód na techniczne uszy!

Komentarze
 • Agntx30 listopada 2011, godz. 03:58
  Oj ponarzekacie sobie ludzie przez jakiś czas na nową stronę, a potem się wszyscy przyzwyczają i docenią jej wygląd i funkcjonalność. Nie marudzić zatem na zaś.
 • Justynkaaaaa30 listopada 2011, godz. 06:23
  nowy wygląd jest lepszy!:)
 • Jerycho198830 listopada 2011, godz. 09:38
  Sven już bodaj od dawna prezentuje taką muzykę, wystarczy spojrzeć na jego "12-ke" ;) Nie jest źle moim zdaniem ;)
  Co do strony całe szczęście jest też stara wersja dostępna
 • KaliPmi1 grudnia 2011, godz. 00:03
  Nie wiem dlaczego tak się dziwicie , że Sven gra house....od 10-ciu lat w Amnesii ma imprezy spod znaku Coocon Records i nic dziwnego ,że lawiruje miedzy house a techno....Biała Wyspa ma napewno ogromny wpływ na jego "niezdecydowanie" ;) mi się podoba w obydwu wcieleniach :)
 • DeeJay ija...1 grudnia 2011, godz. 20:17
  12 minuta kuje moje uszy...
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (20)