Sunrise Festival 2022 wykonuje ruch, którego nikt się nie spodziewał. Oferuje miejsce na polu namiotowym w najniższej cenie w historii - takiego czegoś nie zaoferuje wam żaden inny festiwal w Europie. 0 UserComments

Sunrise Festival wychodzi z wyjątkową ofertą. Najtańszy nocleg na świecie?

Artykuł dodano: 13 stycznia, godz. 19:44
Odsłony: 2441x
Sunrise Festival 2022 wykonuje ruch, którego nikt się nie spodziewał. Oferuje miejsce na polu namiotowym w najniższej cenie w historii - takiego czegoś nie zaoferuje wam żaden inny festiwal w Europie. Sprawdźcie szczegóły!


Nowa oferta Sunrise Festival 2022

Do 18. urodzin najpopularniejszego eventu w naszym kraju już tylko nieco ponad pół roku. Organizatorzy Sunrise Festival 2022 co rusz prezentują nam newsy na temat lineup’u, stanu przygotowań czy scenografii.

Dziś zaskoczyli wielu informując o zupełnie niespotykanej ofercie! Wraz z przenosinami festiwalu do Podczela powstało miasteczko SunCity, czyli pole namiotowe z wieloma atrakcjami dla uczestników.

Sunrise Festival 2020 - SunCity


W 2019 roku z tej formy zakwaterowania skorzystały setki osób. Ekipa Sunrise Festival chce rozwijać swoje miasteczko, dlatego wychodzi z propozycją do każdego posiadacza karnetu - miejsce noclegowe za jedyne 10 złotych!

Nocleg na Sunrise Festival 2022 za... 10 zł?

To nie żart. Organizatorzy festiwalu przygotowali ofertę, której chyba żaden inny europejski festiwal nie będzie w stanie pobić... Jak czytamy w oświadczeniu:

Każdy wie, co dzieje się w Polsce. Ceny niemal wszystkiego poszybowały w górę. Inflacja nie omija Sunrise Festival, a także Was - naszych uczestników. Dlatego proponujemy Wam wyjątkową ofertę - nocleg we w pełni wyposażonym i przygotowanym do zabawy miasteczku SunCity za jedyne 10 złotych od osoby na cały okres trwania festiwalu.

Według organizatorów imprezy to najtańszy nocleg na świecie podczas festiwalu. Za 10 złotych można skorzystać aż z 5 noclegów w dniach 21-26 lipca. Do tego trzeba doliczyć opłatę uzdrowiskową, która wynosi 4,5 złotego za dobę i w całości jest odprowadzana do budżetu miasta Kołobrzeg.

Namiot oraz wyposażenie musicie zapewnić sobie sami - podkreślają organizatorzy Sunrise Festival 2022.

Na terenie miasteczka SunCity znajdziecie płatne strefy z prysznicami, strefy relaksu, miejsca, gdzie naładujecie swoje telefony i inne sprzęty, strefę gastronomiczną z jedzeniem, napojami i alkoholami oraz strefę tańca, gdzie odbędzie się wyjątkowy Before Sunrise Festival 2022 na specjalnej scenie.

Ci, którzy kupili już pakiety noclegowe w wersjach Basic lub Standard także zyskają. Organizatorzy festiwalu potwierdzili, że zwrócą im pieniądze.

Zwrot pomniejszymy tylko o koszt karnetu na festiwal oraz opłatę manipulacyjną za miejsce na polu noclegowym (10 złotych). Resztę pieniędzy możemy przekazać na Wasze opaski, dzięki czemu będziecie mogli dokonywać zakupów na terenie Sunrise Festival 2022, lub odesłać Wam na konto, z którego był dokonywany przelew w trakcie zakupu pakietów - czytamy w oświadczeniu na facebook’owej stronie Sunrise Festival.

Organizatorzy imprezy liczą, że do Podczela przyjedzie rekordowa liczba uczestników. Zachęca przede wszystkim lineup.

Gwiazdy Sunrise Festival 2022

Już wiadomo, że na Sunrise Festival 2022 zagrają między innymi Aly & Fila, Brennan Heart, David Guetta, D-Block & S-Te-Fan, Faithless, Fatboy Slim, Malaa, Marshmello, Paul van Dyk i Tchami. A to tylko mała część artystów, którzy pojawią się na 18. urodzinach festiwalu wschodzącego słońca. Kolejne aliasy mamy poznać niebawem.

Jesteśmy przekonani, że na naszych urodzinach zjawicie się tłumnie, by celebrować niezwykłą historię Sunrise Festival. U nas nie ma podziałów. Wszyscy jesteśmy równi, dlatego czekamy na Was z otwartymi ramionami - zapraszają organizatorzy imprezy.

Do 14 lutego bilety na Sunrise Festival 2022 pozostają w obecnych cenach. Później bileteria zostanie zamknięta na 2 tygodnie. Ponowne otwarcie nastąpi 1 marca, ale ceny pójdą w górę. Organizatorzy tłumaczą to wysoką inflacją szalejącą w Polsce oraz wysokim kursem waluty euro. Warto więc spieszyć się z zakupem, by móc skorzystać z najniższych cen.

MELO.KIDS LIVE | The Other Side Of The Sun (Sunrise Festival 2021)

Sprawdź także

- Legendy hardstyle dołączają do line-upu Sunrise Festival 2022
- Znamy pierwszą główną gwiazdę Sunrise Festival 2022. Kto to?
- Topowi producenci trance wystąpią na Sunrise Festival 2022
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)