Stoneface & Terminal, Arnej i DJ W: świeża muza i nowy set Pierwszy miesiąc wakacji 2012 przyniósł nam sporo muzycznych niespodzianek. Duet Stoneface & Terminal po kilku miesiącach ciszy spada jak gr 1 UserComments

Stoneface & Terminal, Arnej i DJ W: świeża muza i nowy set

Artykuł dodano: 5 lipca 2012, godz. 13:40
Odsłony: 7377x

Stoneface & Terminal, Arnej i DJ W: świeża muza i nowy set

Pierwszy miesiąc wakacji 2012 przyniósł nam sporo muzycznych niespodzianek. Duet Stoneface & Terminal po kilku miesiącach ciszy spada jak grom z jasnego nieba z nowym materiałem muzycznym. Arnej na przekór wszystkim zasadom ilustracji albumów muzycznych postanowił dać go za free, a Wojtek „DJ W“ Oborski postanowił wzbogacić naszą playlistę w świeżo upieczony set muzyczny. Całą czwórkę artystów niebawem usłyszymy w Kołobrzegu na Sunrise Festival 2012.

Here Comes The Sun“ tak nazywa się najnowszy singiel niemieckiego duetu Stoneface & Terminal. Numer niebanalny i wręcz idealny na letnie plażowanie. Premiera światowa odbyła się w audycji Armina van Buurena „ASOT“.

Nowość od niemieckich artystów zaskarbiła serca słuchaczy ASOT‘a i samego van Buurena. Armin uznał „Here Comes The Sun“ numerem tygodnia, a słuchacze ulubionym utworem 565 wydania audycji holendra.

 

Kanadyjczyk Arnej od zawsze miał głowę pełną szalonych pomysłów. Swoje przemyślenia przemycał do utworów i ze starannością dobierał do nich tytuły. To skłaniało do refleksji.

Tym razem, kolejnym z pomysłów Arneja okazało się wydanie albumu autorskiego, który zawiera 15 nieopublikowanych wcześniej utworów. Co ciekawe, autor muzyki postanowił wydać ten album na własną rękę. Jak się okaząło do tego celu nie potrzebował wytwórni. Album „Unreleased“ wrzucił do sieci za darmo. Miłego słuchania.

http://www.facebook.com/ArnejOfficial/app_260001524093453

 

Koniec o albumach i nowych singlach. Przejdzmy do podróży muzycznej Wojtka Oborskiego. DJ W od wielu lat uzupełnia braki szkolne u słuchaczy cyklem setów dj-skich „In The Mix“. Kilka dni temu do sieci trafiła odsłona numer „39“. Czy ta liczba okaże sie dla Ciebie szczęśliwa? Sprawdź na www.djw.com.pl.

Na żywo DJ W już niebawem nad polskim morzem. 21 lipca w sobotę wystąpi na Sunrise Festival 2012. Na jubileuszowym wydaniu nie mogło go tam oczywiście zabraknąć. Polecamy.

 

BILETY NA SUNRISE FESTIVAL 2012:

 

http://www.BileteriaMDT.pl

 

Music Defeats Time Production

 

Komentarze
  • insider15 lipca 2012, godz. 18:46
    Album Arneja mam już od jakiegoś czasu na dysku :)
    Miły gest, że oddał go za darmo, sporo dobrych nagrań :) Stoneface & Terminal też na plus, a DJ W to nie moje klimaty :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)