Steve Aoki z kolejnym atakiem na szczyty list przebojów. Producent połączył siły z Jolin Tsai i MAX w Equal In The Darkness. 0 UserComments

Steve Aoki prezentuje singiel "Equal In The Darkness"

Artykuł dodano: 21 października, godz. 10:01
Odsłony: 236x
Steve Aoki z kolejnym atakiem na szczyty list przebojów. Producent połączył siły z Jolin Tsai i MAX w Equal In The Darkness.


Wszystkiego po trochu od Steve'a Aoki'ego

Urodzony 30 listopada 1997 w Stanach Zjednoczonych producent to przedstawiciel mainstream'owego EDM największego kalibru. Miliardy odtworzeń na platformach streamingowych, setki koncertów rocznie, miliony na koncie i przyjacielskie stosunki z największymi tuzami showbiznesu. Tak w jednym zdaniu można by opisać Steve'a Aokiego.

Pomimo, że Steve ma już 43 lata jego zegar biologiczny sprawia wrażenie zatrzymanego 20 lat temu. Mamy rok 2021, czyli czas, w którym świat bardzo powoli zaczyna wracać do normalności, co kompletnie nie robi wrażenia na współautorze Just Hold On. Gdy tylko koncertowanie zaczęło być w niektórych częściach świata bezpieczne Amerykanin i jego zespół postanowili nie marnować ani chwili - koncerty na amerykańskich festiwalach, rezydentury w Las Vegas i Miami, wspólne imprezy z Tysonem Fury i wejście w rynek NFT.

Posłuchaj występu Steve'a Aokiego z Lollapalooza Chicago 2021

Sukces za sukcesem, Equal In The Darkness

Niedawno Steve Aoki odebrał wyróżnienia za zdecydowanie jedną z najpopularniejszych i najważniejszych produkcji w swoim życiu. Jego remix do Pursuit Of Happiness Kid Cudi'ego wygenerował na wszystkich platformach streamingowych ponad pół miliarda odsłon!

Nie jest to jego pierwszy kawałek z takim licznikem odsłon na koncie, a bardzo możliwe że niedługo producent będzie się cieszył z kolejnych złotych i platynowych płyt za sprawą swojego najnowszego, wydanego dzisiaj, utworu.

Dopiero co tydzień temu nakładem Dim Mak Records (wytwórnia Steve'a Aoki'ego) ukazało się dance popowe End Of The World , które chcąc nie chcąc musimy już wrzucić do worka starszych premier. Wszystko za sprawą nowej kolaboracji amerykańskiego producenta z k-popową wokalistką Jolin i piosenkarzem MAX zatytułowanej Equal In The Darkness.

Steve Aoki - Equal In The Darkness (ft. Jolin & MAX) na Spotify

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)