Impreza Stand Up Na Pełnym Gazie - Michał Leja Mieszko Minkiewicz odbędzie się 10 marca 2019 (Niedziela), w klubie Stara Gazownia Leszno. Start imprezy: godz. 19:00. .
0 Stand Up Na Pełnym Gazie - Michał Leja Mieszko Minkiewicz

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Stand Up Na Pełnym Gazie - Michał Leja Mieszko Minkiewicz

10 marca 2019, Stara Gazownia Leszno, start: 19:00

Zagrają na imprezie:
Klub Stara Gazownia zaprasza na kolejny Stand UP na Pełnym Gazie, tym razem gośćmi wieczoru będą Michał Leja i Mieszko Minkiewicz.

Michał Leja - stand-uper, improwizator i gospodarz programu "Michał Leja Show", który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Współtworzył "Wszyscy na jednego. Roast 'Diablo' Włodarczyka" w telewizji TVN. Wystąpił w programie "Kuba Wojewódzki Show", w "Comedy Club" na Comedy Central oraz dwukrotnie w "Tylko Dla Dorosłych" w TVP2.

W roli supprtu wystąpi Mieszko Minkiewicz

Mieszko Minkiewicz to stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Romansował z kabaretem, improwizacją i youtubem. Grał na większości festiwali komediowych, zdobywał nagrody solowe i zespołowe. Wystepował na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie mieszka. Mieszko zaprezentuje swój nowy materiał o nazwie "hihilista".

hihilista to taki nihilista z dodatkową kreską, a Mieszko zawsze zaczyna wymyślanie od kreski. hihilista patrzy na beznadziejny świat weselej. Wszystko jest weselsze jak dodasz do tego "hihi" - hihihitler na przykład. Korzystając z tej zasady Mieszko bierze zupełnie nieśmieszne rzeczy i zamienia je w żarty. Bieda, bezrobocie, wypadki, warszawiacy, Jezus i himalaizm zimowy nigdy nie były śmieszniejsze.
---------------------------------------------

* Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.
* Rejestracja występu w formie audio i video jest zabroniona.
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)