Wierni fani Sieda van Riela pewnie już widzieli filmik pokazujący, jak poradził sobie w studiu z remiksem dla Johna O'Callaghana „Mess of A Machine” (obaj wystąpią w Poznaniu na Trance Xplosion)... 6 UserComments

Sied van Riel pokazuje jak remiksuje

Artykuł dodano: 6 lutego 2012, godz. 14:35
Odsłony: 3147x
Wierni fani Sieda van Riela pewnie już widzieli filmik pokazujący, jak poradził sobie w studiu z remiksem dla Johna O'Callaghana „Mess of A Machine” (obaj już 18 lutego wystąpią w Poznaniu na Trance Xplosion 2012). Film odpowiadający na pytania jego fanów można znaleźć w sieci od 6 stycznia 2012.Przypomnijmy, jak w kwadrans można dowiedzieć się „jak to robi Sied”.


"Mess Of A Machine" Sied van Riel Remix Production Explained


Najwyraźniej Siedowi spodobał się ten sposób komunikacji ze swoimi fanami, bo od 3 dni mamy w sieci kolejne „zdradzone tajemnice produkcyjne”. Tym razem SvR dzieli się projektem i ciekawostkami na temat tworzenia remiksu dla Allure.

Allure - I Am (sied van riel remix) production explainedPoza kolejnym kwadransem na temat produkowania Sied udziela się też w komentarzach na Youtube, z których dowiadujemy się np, że zawsze jest w studiu z masteringowcem, żeby dowiedzieć się o tym procesie jak najwięcej, albo że by stworzyć porządnego kicka, potrzebuje kilku sampli Mutteki Media (dwóch albo trzech, w zależności od tego, co potrzebuje).  

Co sądzicie o jego technikach produkcyjnych, drodzy producenci? Czy laicy lub początkujący mają szansę coś się z tego nauczyć?
Komentarze
 • UcieX6 lutego 2012, godz. 14:00
  Świetnie, szczegółowo wytłumaczone. Myślę, że można z tego sporo wynieść, jeśli zna się podstawy tworzenia muzyki ;). W dodatku zainteresował mnie wtyczką "Razor". Jak będzie to kontynuował, to z chęcią zacznę go subskrybować :)
 • daniel_zerga6 lutego 2012, godz. 16:57
  no ciekawe kiedyś może bedzie się robiło podobne produkcje :)
 • Adrian Delay6 lutego 2012, godz. 18:40
  Bardzo mi się to spodobało :d
 • axel196 lutego 2012, godz. 20:01
  Mi również się podoba:), fajnie, że uchyla rąbka tajemnicy pokazując po krótce ocb; d, czekam na jego występ na TX!,i na kolejne filmiki :)
 • dj_lopez6 lutego 2012, godz. 22:44
  Fajne projekty podobaja mi sie ;) Logic!
 • velverum7 lutego 2012, godz. 11:27
  Podoba mi się, fajne:)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (6)