Już w sobotę 20 kwietnia 2013 roku zapraszamy Was na specjalny event radiowy pod nazwą "Retro Sounds" a to wszystko na antenie RadioTP 1 UserComments

Retro Sounds w RadioTP

Artykuł dodano: 14 kwietnia 2013, godz. 17:52
Odsłony: 5524x

Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje...” - te słowa, płynące z ust człowieka, który tak na prawdę kilkanaście lat temu stworzył polską scenę klubową, trafnie opisują to pełne pasji przedsięwzięcie jakim jest Retro Sounds, stworzone pod marką RadioTP i dzięki przychylności portalu FTB.PL, w całości dla Waszej i Naszej wspólnej satysfakcji, niesionej przez cudowne muzyczne wspomnienia z dawnych lat.


Już w sobotę 20 kwietnia 2013 roku zapraszamy Was do świata, gdzie każda melodia i dźwięk kojarzą się z latami młodości, nieustannych imprez i beztroskich chwil. Do świata, w którym w sercach wszystkich zapisały się wyjątkowe muzyczne Wspomnienia. Tego dnia tylko na antenie RadioTP usłyszycie brzmienia, które dzisiaj są już tak na prawdę wspaniałymi klasykami z dawnych lat, przez wielu z Was znanymi i kochanymi. A dopełnieniem całości tego wydarzenia będą niewątpliwie dźwięki płynące tego dnia spod ręki specjalnie na tą okazję zaproszonych Gości.

Owocem przygotowań do I Edycji Retro Sounds w 2013 roku jest niewątpliwie przyjęcie naszego zaproszenia przez jednego z czołówki polskich artystów. Od wielu lat funkcjonuje jako czołowy przedstawiciel house'owej sceny klubowej w Polsce. Dzięki uprzejmości jego samego oraz portalu FTB.PL  20 kwietnia na Retro Sounds w RadioTP zagości DJ INOX.


Tym, który jako kolejny przyjął zaproszenie RadioTP na to wydarzenie, jest doskonale wszystkim znany, kolejny przedstawiciel polskiej house'owej sceny klubowej. Stare dobre czasy i tamten klimat pamięta doskonale. 20 kwietnia na Retro Sounds zagra dla Was Dj Levy.

Kolejnym Gościem specjalnym na Retro Sounds jest człowiek, który doskonale zna i pamięta tamten wspaniały klimat. Dj Radeck - bo o nim mowa, przyjął nasze zaproszenie i to właśnie m.in. jego będziecie mieli okazję posłuchać w sobotę 20 kwietnia na antenie RadioTP.

Czwarty Gość specjalny jest niewątpliwie jednym z tych, którzy udowadniają dziś, że w Polsce można stworzyć klub na wysokim poziomie, i który dzięki rosnącej popularności, swoją marką przyciąga rzesze klubowiczów. Specjalnie dla Was 20 kwietnia na Retro Sounds - Resident klubu Holiday's w Orchowie - Dj Meszi.

Oprócz zaproszonych specjalnie na to wydarzenie gości, całości dopełnią również najlepsi prezenterzy z RadioTP.

A tak oto prezentuje się przygotowany Timetable na I Edycję Retro Sounds w RadioTP w 2013 roku.


Poniżej prezentujemy Wam bezpośrednie linki do odsłuchu wydarzenia – RadioTP kanał Club Music.

Player online RadioTP

Odsłuch w Winamp

Odsłuch w Windows Media Player

Odsłuch w Real Player

 

Retro Sounds ma na celu przypomnieć Wam dawny dobry klimat i prawdziwą kwintesencję muzyki klubowej ale i nie tylko. Przygotowaliśmy i nadal przygotowujemy dla Was mnóstwo niespodzianek, które będą prezentowane przy każdej edycji Retro Sounds w RadioTP. A o wszystkim jak zawsze dowiecie się jako pierwsi. Zapraszamy gorąco do śledzenia profilu Retro Sounds with RadioTP oraz RadioTP na Facebook'u.

Strona domowa RadioTP

Forum społeczności radiowej RadioTP

Profil RadioTP na Facebook’u

Profil Retro Sounds na Facebook’u

 

Pamiętajcie, najbliższy Festiwal Wspomnień już w sobotę 20 kwietnia tylko na antenie RadioTP, kanał Club Music. Bądźcie gotowi na magiczną podróż w przeszłość wraz z RadioTP i zaproszonymi gośćmi.

Komentarze
  • Dj Fire15 kwietnia 2013, godz. 19:47
    Warto pojawić się i posłuchać :) Zachęcam
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)