Impreza Reto - Hip-Hop Night odbędzie się 5 listopada 2021 (Piątek), w klubie Energy 2000 Katowice. Start imprezy: godz. 20:00. .
0 Reto - Hip-Hop Night

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Reto - Hip-Hop Night

5 listopada 2021, Energy 2000 Katowice, start: 20:00

Zagrają na imprezie:
RETO - Hip-Hop Night
PT 05.11 - ENERGY 2000 KATOWICE
W piątek 5 listopada zapraszamy Was serdecznie do Energy 2000, na kolejną imprezę z udziałem gwiazd polskiego hip-hopu. Tym razem na scenie pojawi się przedstawiciel grupy chillwagon - niesamowity RETO! Usłyszycie na żywo jego największe hity "UA", "Papierosy", "Bossman", "Paw" czy "Burbon". RETO wydaje długo wyczekiwany przez fanów album i rusza w trasę koncertową! Członek Chillwagonu kazał czekać aż 3 lata na kolejny solowy materiał, ale nie zawiódł. Płyta “W Samo Południe” to dopracowany koncept, który przenosi słuchacza na Dziki Zachód XXI wieku. Jesienna trasa klubowa będzie najlepszą okazją do sprawdzenia jak nowe numery spisują się w wersjach koncertowych, w interakcji z ludźmi. Oczywiście oprócz eksplozji Hip-Hop-owych dźwięków, czeka na Was także moc innych atrakcji i niespodzianek!
BILETY DOSTĘPNE W DNIU WYDARZENIA W KASIE KLUBU I ONLINE.
Sprzedaż podzielona zostanie na III pule biletów. Bilety będzie można zakupić również w dniu wydarzenia w kasie klubu. Bilety w dniu wydarzenia: Panie 25zł/ Panowie 30zł
I PULA BILETÓW ONLINE DOSTĘPNA NA STRONIE:
(w cenie Panie 15zł/ Panowie 20zł)
https://katowice.energy2000.pl/bilety/
Ilość biletów w puli ograniczona!
Wstęp: +16 lat | Start: 21:00
Bilety w dniu wydarzenia w kasie klubu: Panie 25zł/ Panowie 30zł
Zagrają dla Was nasi rezydenci:
Main Stage: Aras, DeePush, D-Wave
Dance Stage: Kubeck, Alex S
VIP Stage: Triks
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)