Impreza Queen Of The Sin odbędzie się 29 stycznia 2022 (Sobota), w klubie Sinner Poznań. Start imprezy: godz. 22:00. .
0 Queen Of The Sin

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Queen Of The Sin

29 stycznia 2022, Sinner Poznań, start: 22:00

Zagrają na imprezie:
Queen Of The Sin, to noc kiedy kobiety przejmują muzyczną władze. Tak też się stanie w sobote 29 stycznia.
Odwiedzając nasze grzeszne wnętrza w których przez całą noc serwować będziemy pyszne koktajle w roli głównej dwie kobiety!

MIA TWINN
Występowała na prestiżowych imprezach HOSPITALITY gdzie grała u boku takich gigantów jak: High Contrast, Danny Byrd, Logistics, S.P.Y, Fred V & Grafix, Wrec, Dynamite! Oprócz tego grała razem z Camo & Krooked, ShockOne, Amoss, MC Youngman i LowQui! Zagrała również na jednej scenie z Document One, Friction, Maduk i A.M.C. Autorskie spojrzenie na muzykę prezentuje także podczas pokazów mody oraz wydarzeń związanych z kulturą i sztuką.
Nieustannie czerpie inspiracje ze wszystkiego co ją otacza, dlatego obecnie jej zainteresowania można określić jako szeroko pojętą muzykę elektroniczną, głównie techno/melodic techno, progressive, deep house. Jest także wierna muzyce drum&bass, od której zaczełą się jej przygoda z gramofonami i kolekcjonowaniem vinyli!

MAGDA HOFFMANN
Kobieta o niebanalnym podejściu do życia, ciekawej osobowości i wysublimowanym guście muzycznym. Magdalene mogliście pierwszy raz usłyszeć w klubie Sinner podczas inauguracji projektu "PASSION COMES TRUE WITH SINNER"

Start: 22:00
Rezerwacje: +48 798 805 601
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)