Uwaga, ciekawe housowe granie made in Poland! Pysh nawiązał właśnie współpracę z niemieckim labelem Einmusika Recordings, należącym do producenta znanego jako... 7 UserComments

Pysh o swoim nowym klipie i winylu

Artykuł dodano: 15 lipca 2013, godz. 15:49
Odsłony: 3431x
Uwaga, ciekawe housowe granie made in Poland! Pysh nawiązał właśnie współpracę z niemieckim labelem Einmusika Recordings, należącym do producenta znanego jako Einmusik. Jeśli lubicie minimalistyczne i klimatyczne housowe rzeczy, zapewne już o tym jegomościu słyszeliście. Jeśli nie, warto zasmakować brzmień, które promuje w swojej wytwórni.


17 lipca ukaże się winyl Pysha "Take Me Back" z trzema numerami, których fragmentów możecie posłuchać poniżej. Każdy z nich ma w sobie coś intrygującego, a przede wszystkim wszystkie płyną sobie pięknie, zmuszając do kołysania biodrami lub kiwania głową. Sprawdźcie sami, zainteresowanie materiałem zgłosili między innymi: Noir, Lee Curtiss, Tom Novy czy M.A.N.D.Y.

Pysh - Bijeda (snippet) by Einmusika Recordings


Pysh - Take Me Back (Video Edit)


Pysh - Eua (snippet)


W międzyczasie na profilu Einmusika pojawił się też numer "Donna", do którego Pysh nakręcił teledysk. Utwór można pobrać za darmo, oto co mówi o nim sam Pysh:
"Numer oryginalny, a więc "Donna Donna" autorstwa Joan Baez znam od kilku lat, ale dopiero teraz przyszedł czas na wykonanie własnego opracowania. Oryginał sam w sobie jest dość ciężkim orzechem do zgryzienia ze względu na jego historię, warstwę liryczną, ale mam nadzieję, że mimo mojej ingerencji nadal zachował swój klimat i magię. Co do samego wydania "Donny", to razem z niemieckim labelem Einmusika doszliśmy do wniosku, że utwór będzie do pobrania za darmo, ze względu na sam fakt opracowania, jak i również miły ukłon w kierunku odbiorców".

I jeszcze słówko o klipie do "Donny":

"Miejsce akcji wybrałem osobiście, a jest to patio w dawnym klubie "Jerozolima", a dzisiejszym "Kamienica 57". Autorstwo pomysłu, jak i wykonanie należy do chillgroup.pl, do tego skorzystałem ze wsparcia firmy LFX, która zapewniła nam sprzęt muzyczny, na którym zagrali moi dobrzy znajomi z ekipy Deep House Polska. Kręciliśmy pewnego ładnego sobotniego popołudnia w czerwcu tego roku".


Dajcie znać, jak Wam się podoba numer i teledysk oraz który ze świeżych tracków Pysha prezentuje się najciekawiej - który powinien pojawić się w Polskiej Liście FTB?

DONNA - Pysh Edit
Komentarze
 • sloniowodo15 lipca 2013, godz. 20:03
  Myślałem, że to zdjęcie Nergala :)
 • artinho15 lipca 2013, godz. 23:38
  EUA EUA! Prze świetny numer. Cały artykuł nafaszerowany świetnymi numerami, ale Eua wygrała wszystko i zdecydowanie jest to mega propozcyja do polskiej listy.
 • piter0071116 lipca 2013, godz. 12:14
  Bardzo ciekawe numery, osobiście najbardziej podoba mi się take me back
 • Jerycho198816 lipca 2013, godz. 12:52
  Ja bym podsumował te numerki jednym słowem - pyshnie :D
 • FuDiTraNceBOY16 lipca 2013, godz. 19:41
  Spoko wszystko, ale jako propozycje "Donne" daje :)
 • pyshofficial17 lipca 2013, godz. 17:41
  dzieki za wsparcie - przyznam, ze komentarz z nergalem mnie rozwalil 10/10 :)
 • sloniowodo17 lipca 2013, godz. 22:22
  :) he he he ;-) Najbardziej podszedł mi kawałek Donny, ma w sobie jakąś magiczną moc ;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (7)