Podczas sylwestrowej audycji organizowanego przez Q-Dance ogłoszono wyniki plebiscytu Hardstyle Top 100! Czy są zaskakujące? 0 UserComments

Poznaliśmy najlepszy hardstyle'owy utwór 2021 roku

Artykuł dodano: 4 stycznia, godz. 09:51
Odsłony: 463x
Podczas sylwestrowej audycji organizowanej przez Q-Dance ogłoszono wyniki plebiscytu Hardstyle Top 100! Czy są zaskakujące?

Sub Zero Project - absolutna dominacja

Na początek kilka słów na temat duetu jakim jest Sub Zero Project. Warto wspomnieć, że są to najmłodsi twórcy hymnów Qlimax w historii - mowa tu o utworze The Game Changer, a swój pierwszy kontrakt z belgijską wytwórnią Dirty Workz podpisali jeszcze przed ukończeniem 18 roku życia.

Przeczytaj ponownie: Podsumowujemy 2021 rok na scenie hard - festiwale i premiery

Sporym wydarzeniem był także ich debiut w 2019 roku na liście DJ Mag Top 100. Zapowiada się, że ci niezwykle utalentowani producenci na długi czas będą stanowić o jakości światowej sceny hardstyle. Poniżej prezentujemy zwycięski numer.

Posłuchaj Sub Zero Project - Trip To Mars (Astronauts)

Pierwsza dziesiątka plebiscytu

Jak wspomnieliśmy w poprzednim akapicie, Sub Zero Project zdominował tegoroczną konkurencję. W pierwszej dziesiątce znalazły się cztery utwory tego holenderskiego duetu, a w całej setce pojawiło się ich aż osiem.
W tej statystyce najlepsi okazali się D-Block & S-Te-Fan z czternastoma trackami lub ich remiksami. Za jeden z nich odpowiedzialny był zeszłoroczny triumfator - Headhunterz, a remiksowany przez niego utwór Twilight Zone zajął czwartą pozycję. Zaskakujące może być, że samodzielny utwór tego producenta pojawił się dopiero na 16. pozycji tegorocznego plebiscytu.

Jeśli przegapiliście sylwestrową audycję - nic straconego! Na Spotify czeka już na Was playlista Hardstyle Top 100 2021 by Q-Dance, zapraszamy do odsłuchu!

Hardstyle Top 100 2021, playlista na Spotify


Zaczął się kolejny rok i miejmy nadzieję, że będzie on obfitował w równie dobre produkcje, o których oczywiście będziemy Was na bieżąco informować.

Przeczytaj również:

- Thunderdome 2021 - nowości od organizatorów
- Masters of Hardcore powraca w 2022 roku - szczegóły
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)