Od momentu premiery pierwszego albumu Swedish House Mafii minęły już ponad dwa miesiące. Artyści ze Skandynawii potwierdzili, że niedługo na streamingach pojawi się wersja deluxe „Paradise Again”. 0 UserComments

Powstaje rozszerzona edycja albumu Swedish House Mafii. Czy „Underneath It All” w końcu ujrzy światło dzienne?

Artykuł dodano: 20 czerwca, godz. 15:30
Odsłony: 687x
Od momentu premiery pierwszego albumu Swedish House Mafii minęły już ponad dwa miesiące. Krążek bardzo dobrze sprzedał się w USA, Wielkiej Brytanii oraz oczywiście w Szwecji. Można powiedzieć, że ów projekt był wydawniczym sukcesem, a sam album uznany za totalną niespodziankę! W ostatnim czasie artyści ze Skandynawii potwierdzili, że niedługo na streamingach pojawi się Paradise Again Deluxe Edition. Jakie utwory znajdą się na tej odsłonie? Sprawdźmy!


Jak przyjęty został album Paradise Again?

Czas to pojęcie względne, ale nadal nie mogę zrozumieć, że od premiery pierwszego albumu studyjnego Swedish House Mafii minęły już ponad dwa miesiące. W procesie produkcyjnym tego krążka brały udział gwiazdy światowego formatu, a w tym np. The Weeknd, Sting czy nawet ASAP Rocky. Paradise Again zostało przyjęte w miarę przyzwoicie. Portal NME podarował szwedzkiej grupie 4 na 5 gwiazdek możliwych, a znane czasopismo The Guardian też oceniło krążek na dobrym poziomie  60%. Nie był to wymarzony debiut dla SHM, ale zawsze mogło być gorzej. Szwedzi po prostu zrobili album po swojemu.

Dwa miesiące po premierze są dobrym momentem na to, żeby sprawdzić, jak wyglądają statystyki np. w serwisie Spotify. Sporym i bardzo miłym zaskoczeniem jest dobry wynik utworu Heaven Takes You Home, który uzbierał ponad 31 milionów odsłuchań, wyprzedzając tym samym It Gets Better oraz Redlight, które były singlami. Największym hitem z całego krążka jest oczywiście Moth To A Flame, aktualnie uważane za jeden z największych przebojów zespołu Swedish House Mafia.

Wychodzi na to, że w pewnych przypadkach album nagrany w swoim stylu staje się w rezultacie bardzo dobrym projektem. Tutaj właśnie można podać przykład Paradise Again, bo pomimo dość słabych wyników w serwisach streamingowych jest albumem bardzo przyzwoitym. Jak będzie wyglądać wersja deluxe tej płyty? Czy wiemy, co specjalnego przygotowali Axel, Sebastian i Steve? Sprawdźmy!

Posłuchaj Heaven Takes You Home utworu, który prześcignął single z Paradise Again


Jakie utwory pojawią się na wersji deluxe?

Spekulacje na temat Paradise Again Deluxe Edition rozpoczęły się wraz z pojawieniem się tweeta Swedish House Mafii zawierającym słowa: Deluxe Album is around the corner." Wygląda na to, że już niedługo dostaniemy rozszerzoną wersję pierwszego studyjnego krążka szwedzkiej grupy. Płyta sama w sobie posiada aż siedemnaście produkcji, a więc ile nowych kompozycji zostanie dodanych do tego albumu? Tego jeszcze nie wiemy, ale mamy swoje typy!

Jednym z najbardziej pożądanych numerów Swedish House Mafii w ostatnich latach był ten o nazwie Underneath It All, który po raz pierwszy został zagrany już w 2019 roku. Kolejnym utworem, który może znaleźć się na Deluxe Edition jest Comeback, który tak samo jak poprzedni track został zapowiedziany już wystarczająco dawno. Obstawiam również, że wszelakie reworki dawnych przebojów SHM mogą pojawić się na rozszerzonej wersji Paradise Again, ale tak naprawdę nie muszą.

Największą niewiadomą jest jednak piosenka o tytule Behold, która stworzona została jeszcze w czasie funkcjonowania duetu Axwell /\ Ingrosso, lecz nadal łączona jest ona ze szwedzkim zespołem. Jak tak naprawdę będzie wyglądać wersja deluxe pierwszego albumu Swedish House Mafii? Tego nie wiemy, lecz wiadomo już, że takowa powstanie. Teraz wystarczy czekać!

Czy Undearneath It All doczeka się oficjalnej premiery?


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)