Słowo „powrót” może jest tu trochę na wyrost, leszczyński duet regularnie wypuszcza kolejne swoje świetne miksy z cyklu „Groove Cocktail Miksuje”, ale w kwestii produkowania i wydawania muzyki... 9 UserComments

Powrót Groove Cocktail!

Artykuł dodano: 13 sierpnia 2012, godz. 11:23
Odsłony: 6087x
Słowo „powrót” może jest tu trochę na wyrost, leszczyński duet regularnie wypuszcza kolejne swoje świetne miksy z cyklu „Groove Cocktail Miksuje”, ale w kwestii produkowania i wydawania muzyki mogliśmy ostatnio zaobserwować pewien – delikatnie rzecz ujmując – zastój.
Już rok minął od ich pysznego bootlegu kawałka Sade, 9 miesięcy od pojawienia się remiksu dla duetu Loui & Scibi „Giving You The Light”. Co prawda już miesiąc później anonsowali wydanie utworu „Touch Me” z Donaldem Sheffeyem na wokalu, ale epka z tym materiałem ukazuje się dopiero teraz. Co jednak najważniejsze – ukazuje się w wytwórni, w której zapewne panowie z Groove Cocktail z dziką rozkoszą wydawaliby do końca swoich dni czyli Purple Music należącej do jednego z ich największych idoli Jamiego Lewisa.Pierwsza z ich dwóch wersji nagrania „Touch Me” podobno powstała z użyciem tylko i wyłącznie żywych instrumentów, druga jest bardziej – jak sama nazwa wskazuje – syntezatorowa. Soczyste, deepowe brzmienie i mocno emocjonalny, soulowy charakter utworu to jego największe zalety, obie wersje polecamy bardzo mocno! Sprawdźcie też koniecznie bardzo udane remiksy – niezwykle żywy i pulsujący południową energią miks od Pashy NoFrost z Rosji, z partią saksofonu od Tima Nekrasova.

Poza tym w tym zacnym zestawie znajdziecie również dwie inne wersje od znanych nam polskich producentów – duetu Loui & Scibi i Seba Skalskiego. Sporo magicznych dźwięków, dużo pozytywnej housowej energii!

Groove Cocktail feat. Donald Sheffey - Touch Me (Classic Mix) SAMPLE by Groove Cocktail Music


Groove Cocktail feat. Donald Sheffey - Touch Me (Synth Mix) SAMPLE by Groove Cocktail Music


Groove Cocktail feat. Donald Sheffey - Touch Me (Pasha NoFrost Tech Bounce) snippet by Soul Cola


Groove Cocktail feat.Donald Sheffey - Touch Me (Seb Skalski&Masta P Club Mix) CUT OUT NOW !!! by Seb Skalski
Komentarze
 • chudy5d13 sierpnia 2012, godz. 23:06
  Z czasem coraz bardziej podobają mi się takie rytmy, wcześniej jakoś mało interesowała mnie taka muzyka. Zwłaszcza teraz zainteresowanie rośnie - w wakacje. Idealna muzyka, przy której trzeba rozwalić się na leżaku i cieszyć wolnym czasem. :) I nie mogę uwierzyć w to, że nie znałem tego remixu Sade - jest niesamowity. Wciągające, hipnotyzujące i jednocześnie przemiłe dla ucha dźwięki, niesamowity klimat, od razu człowiek staje się wyluzowany i wszystkie problemy odchodzą w niepamięć. Chciałbym kiedyś tych panów usłyszeć na żywo z plaży na Ibizie. Zachód słońca, kolorowe drinki, piękne kobiety, niesamowity klimat i ta muzyka... Ah, ale się rozmarzyłem. :) Świetne produkcje, możemy być dumni, że tacy producenci reprezentują nasz kraj.
 • DJ Bacu13 sierpnia 2012, godz. 23:48
  Naprawdę udany duet, ich sety do dzisiaj słucham a to się rzadko u mnie zdarza.
 • PlasticSociety14 sierpnia 2012, godz. 01:51
  Dla mnie niezrozumiałe i trochę boli to że ludzie Hosuwą muzykę kojarzą głównie z electro popem dencem czy czymś jeszcze innym , utożsamiają to z tą muzyką co jest niezwykle dziwne większość społeczeństwa głownie tu .. na tym forum jara się czymś niezupełnie mającym.. coś wspólnego housem , nie zaglądając w ogóle wstecz w historie tej muzyki ,w specyfikę , charakter .. i co ma na nią wpływ , Przecież ona była zawsze... teraz niby moda na deep który był od polowy lat 80 . Fakt , faktem cieszy to że ludzie otwierają się na (stare) nowe brzmienia.. Co do kawałków , Classic przypadł mi najbardziej do gustu świetna robota chłopaki .. jak najwięcej sukcesów
 • damian94091514 sierpnia 2012, godz. 12:29
  Może nie jest to hit na miarę utworów z Nathalią, niemniej jednak panowie cały czas udowadniają, że są w wyśmienitej formie. Classic i remix Seba Skalskiego najbardziej mi podeszły.
  @ PlasticSociety - trudno się z Tobą nie zgodzić. Kompletnie nie leżą mi piszczałki Afrojacka czy Laidback Luke'a, natomiast sety Groove Cocktail czy Neevalda mające ten klasyczny klimat są częstym gościem w moim odtwarzaczu.
 • artinho14 sierpnia 2012, godz. 15:48
  Dla was jest to niezrozumiałe, dla innych może być niezrozumiałe np jaranie się Groove Coctail i takimi rytmami. Afrojacki i tym podobne bardziej sa kojarzone z electro aniżeli house'm. Najczęściej mówione jest electro house czy też dutch house. Pierwsze słyszę by ktoś mówił o muzyce chuckiego czy afrorury - house.

  Co do tematu, epa rewelacyjna. Najbardziej mi przypadł do gustu Classic Mix. Momentalnie się przeniosłem w czasie te kilkanaście dni, na kołobrzeską plażę ;) Od Ibizy w tym roku na pewno nie odstawaliśmy jeśli chodzi o ten after.

 • Jerycho198814 sierpnia 2012, godz. 17:56
  Classic mix miód dla moich uszu ;)
  Co do Afrojacka czy Chuckiego panowie dajmy im pooddychać, niech dalej sobie tworzą co tworzą zarabiają miliony - my ich po prostu nie słuchajmy... Sam żałuję, że tak mało przykładowo "Defected-owskiego" house-u na imprezach no ale cóż zrobić, nie ja jestem organizatorem, a poza tym jak ja to mam w zwyczaju mówić zawsze może być gorzej ;)
 • artinho14 sierpnia 2012, godz. 18:14
  Ja przed wyjazdem do Polski, wzbogaciłem się o 3 składanki właśnie wydane w Defected. Nie wiem czy jeszcze jest ta promka, ale za 2 zakupione albumy 3 był gratis. W sumie wydałem 13 funtów, więc było to pomiędzy 65-70 zł, a 3 konkretne składanki 2-3 płytowe trafił w me ręce. Jeszcze do tego po 2-3 mixy na każdej składance. Aż mi by było wstyd ściągać, autentycznie.
 • frozenftb14 sierpnia 2012, godz. 22:52
  Nigdy nie zrozumiem i zawsze będę ubolewał nad tym, źe taka muzyka nie jest grana w :
  a.) radiach
  b.) tv
  c.) klubach i dyskotekach
 • artinho14 sierpnia 2012, godz. 23:25
  co do klubów to trzeba wiedzieć gdzie, bo żeby iść w ciemno i trafić na takie klimaty to niestety w naszym kraju ciężko :/
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (9)