Tym razem po sukcesie poprzednich edycji kolektyw powraca do nas z rankingiem Tomorrowland Top 1000, w którym to wraz z prowadzącymi będziemy odliczać najbardziej ikoniczne utwory EDM w historii! 0 UserComments

Powraca podsumowanie TOP 1000 najbardziej ikonicznych utworów Tomorrowland

Artykuł dodano: 11 maja, godz. 09:44
Odsłony: 387x
Z każdą swoją inicjatywą amerykański kolektyw Tomorrowland pokazuje, jak dużą i ważną częścią jest w świecie EDM. Tym razem po ogromnym sukcesie poprzednich edycji powraca do nas z rankingiem Tomorrowland Top 1000, w którym to wraz z prowadzącymi będziemy odliczać najbardziej ikoniczne utwory EDM w historii!


Sukces kolejnego pomysłu kolektywu

Po raz kolejny, po niezwykle popularnych edycjach, już czwarty rok z rzędu Tomorrowland Top 1000 odlicza najbardziej lubiane hymny elektroniczne w historii na antenie oficjalnego profilu radiowego kolektywu – One World Radio. Odliczanie będzie trwało aż do piątku 13 maja, gdzie, zaczynając od końca, twórcy projektu będą się starać utrzymywać jak największe podekscytowanie wśród odbiorców.

Przeczytaj także: Spotify wprowadza nową funkcję, która zadowoli wielu z Was

W tym roku czekają nas nie tylko same programy odliczania, ale od godziny 17:00 do 20:00, zaprzyjaźniony już z tym eventem Adam K będzie gospodarzem programu Tomorrowland Top 1000 Anthems Mix, tuż przed tym, jak Greg poprowadzi Celebrate the Tomorrowland Top 1000 przez następne dwie godziny, gdzie kolejne hymny z listy będą dalej ujawniane. Jeżeli jednak to was nie do końca zadowala, możecie również pobrać oficjalną aplikację Ablo, gdzie Lady S poprowadzi serię Aftershows, w których podzieli się faktami i spekulacjami na temat listy, a do Austina Kramera i Adama K dołączy w kolejnych dniach, czyli 11 i 12 maja.

Jak wyglądały poprzednie odsłony?

W poprzednich edycjach na pierwszym miejscu znajdował się utwór One Swedish House Mafii, ale od dwóch lat to Avicii z utworem Levels nie może opuścić 1. miejsca. Ze względu na dość krótką historię wydarzenia nie mamy zbytnio do czego tego porównać, jednak mimo wszystko bez wątpienia można się zgodzić z tym, że gdy na scenie Tomorrowland było grane Levels, publiczność przenosiła się do innego świata. Wszystkie szczegóły na temat głosowania oraz link do pobrania aplikacji znajdziecie tutaj. Jaki utwór waszym zdaniem wygra tegoroczną edycję?

Zobacz rozstrzygnięcie rankingu The Tomorrowland Top 1000 z poprzedniego roku

Sprawdź także:

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)