W odpowiedzi na głosy fanów klasycznego trance'u Armin van Buuren udostępnił niepublikowany nigdy wcześniej set, będący powrotem do przeszłości i oryginalnego brzmienia. Sprawdź! 0 UserComments

Posłuchaj winylowego (nigdy niepublikowanego) seta Armina van Buurena z 1999 roku

Artykuł dodano: 12 sierpnia, godz. 13:48
Odsłony: 983x
W odpowiedzi na głosy fanów klasycznego trance'u Armin van Buuren udostępnił niepublikowany nigdy wcześniej set, będący powrotem do przeszłości i oryginalnego brzmienia. Sprawdź!


Najnowszy album Buurena a odbiór społeczności

Wydając swój ostatni album, Armin van Buuren spotkał się z dość mieszanym zdaniem społeczności, gdyż odmienny od dotychczasowego stylu klimat niektórych kawałków spotkał się z niezadowoleniem osób, które gwiazdę przypisały wyłącznie do jednego typu brzmienia. Będąc światowej sławy ikoną muzyki elektronicznej, nieuniknione jest rozwijanie samego siebie w muzyce, niżeli trzymanie się wyłącznie tych samych schematów przez cały okres trwania swojej kariery.

Przeczytaj także: Hardwell, Swedish House Mafia, Sofi Tukker – lista jesiennych eventów EDM w Polsce

Pomimo pójścia w nieco inną stronę, niż dotychczas można byłoby się spodziewać, holenderska gwiazda nie zapomina o swoich fanach, którzy związali się z nim ze względu na starszy, klasyczny typ muzyki elektronicznej, która dla wielu jest dzisiaj nieodłącznym elementem życia codziennego. Z tego też powodu na swojej stronie na Facebooku udostępnił nigdy niepublikowany wcześniej set z aż 1999 roku, będący jednym z najbardziej dynamicznych pod względem rozwoju kariery Armina

Armada Rewind Vol.2 powrotem do przeszłości

15-częściowy winyl, dostępny na platformie Apple Music pod linkiem tutaj, zawiera w sobie głównie wydawnictwa Armady, które dotychczas bardzo często wybrzmiewały na antenach holenderskiego radia. Znajdziemy tutaj takie kawałki, jak Everytime od Lustral w remiksie od Nalin & Kane, Angel od Lost Tribe oraz jeden z najbardziej ikonicznych utworów Paula van Dyka, For An Angel, który w 2009 roku doczekał się reworku przez Buurena, tym samym zgarniając łącznie liczbę ponad 60 milionów odsłuchów na wszystkich platformach. 

Armada Rewind  jest swego rodzaju powrotem do przeszłości, który z pewnością ucieszy wszystkich fanów elektroniki stawiających na klasyczne, sprawdzone brzmienie. Aby być na bieżąco z najnowszymi newsami ze świata trance, koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku.

Paul van Dyk - For An Angel


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:

Ile zapłacicie za album na winylu? Ktoś kupił album Erica Prydza za prawie 10 000 tysięcy zlotych
Którzy DJ-e radzą sobie najlepiej na TikToku? Oto TOP 5 z największą ilością obserwujących!
Ochroniarka z Lollapaloozy aresztowana po... fałszywym zawiadomieniu o groźbie masowej strzelaniny
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)