Największy Tomorrowland jest już historią. Na oficjalnym kanale festiwalu właśnie pojawiły się autoryzowane zapisy z setów największych gwiazd w branży EDM! Sprawdźmy, kogo występ możemy oglądać! 0 UserComments

Ponad 50 występów z Tomorrowland 2022 w wersji video już dostępnych

Artykuł dodano: 2 sierpnia, godz. 16:10
Odsłony: 1752x
Największy w historii Tomorrowland jest już historią. Przez trzy weekendy doświadczaliśmy na własnej skórze najpotężniejszej dawki muzyki EDM. Jeszcze w czasie trwania eventu internauci zadbali o to, żeby nie czekać za długo na oficjalne materiały i wstawiali nieautoryzowane nagrania. Teraz jednak diametralnie się to zmieniło! Sprawdźmy, kogo sety są już dostępne!


Potężna dawka EDM-u od Waszych ulubionych postaci!

Wczoraj w Internecie zaczęły pojawiać się materiały z Tomorrowland 2022. Zamieszany w tę akcję był nie tylko oficjalny kanał festiwalu, ale również i artyści, którzy postanowili występ z belgijskiego przedsięwzięcia wstawić na swój oficjalny kanał na YouTube. Takim kimś byli np. Martin Garrix, Alesso, Hardwell, Armin van Buuren i wielu innych. Wygląda na to, że to dopiero początek akcji wstawiania setów na tę platformę. Mimo że wczoraj pojawiło się około pięćdziesięciu autoryzowanych aktów, to zanosi się na znacznie więcej oryginalnego materiału.

Tak również może stać się w przypadku naszych rodaków. Najlepszym przykładem może być Blinders, który w trzeci weekend pojawił się na scenie The Library hostowanej przez STMPD RCRDS. Zagrał on wtedy set z przedstawicielem duetu TV Noise. Wszystko to było relacjonowane na żywo i jest prawie pewnie, że zobaczymy koncert Mateusza na oficjalnym kanale Tomorrowland.

Sporo kontrowersji narobił też występ pobocznego aliasu projektu Bassjackers  Ape Rave Club. Marlon Flohr pojawił się w masce znanej postaci z tokenów NFT. Zagrał to zagrał  to jedno, ale nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zapis z tego setu pojawił się na kanale Tomorrowland jako pierwszy. Czy był to celowy zabieg, a może to zupełny przypadek? Tego nie wiemy, jednak wiadomo, że fanom festiwalu nadal się to nie podoba.

Warto w tym momencie wspomnieć, że powstała oficjalna playlista na kanale festiwalu, a mianowicie Tomorrowland Belgium 2022 - Livesets, na której znajduje się aktualnie 59 setów, z czego dwanaście innych zostało ukrytych z niewiadomych powodów. Liczba ta stale będzie się powiększać, bo zestawienie będzie aktualizowane przy każdej okazji, gdy tylko organizatorzy dodadzą kolejny zapis z setu na YouTube. Myślę, że władze eventu wybrały sobie odpowiedni moment, a ja, prawdę mówiąc, nie sądziłem, że pojawią się tak szybko. Mogliśmy się też tego domyśleć, bo jakiś czas temu z platformy zniknęły wszystkie nieautoryzowane zapisy. To prawdopodobnie był pierwszy krok do rozpoczęcia akcji z live setami tej edycji.

Tak wygląda oficjalna playlista Tomorrowland z setami z tegorocznej edycji!


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)