Panie i panowie, prosimy nie mylić z królem disco znanym z pewnej quasimuzycznej stacji. To inny król, inne disco. Właściwie można by napisać – prawdziwy, polski król prawdziwego disco. Nazywa się... 5 UserComments

Polski król disco z wokalistą Hot Chip!

Artykuł dodano: 17 kwietnia 2012, godz. 11:14
Odsłony: 2976x
Panie i panowie, prosimy nie mylić z królem disco znanym z pewnej quasimuzycznej stacji. To inny król, inne disco. Właściwie można by napisać – prawdziwy, polski król prawdziwego disco. Nazywa się Maximilian Skiba i nagrywa z brytyjską wokalistką Cathy Diamond.
Niedawno pisaliśmy o ich przeróbce hitu Madonny, a także o tym, że jeden z ich kawałków umieścił w swoim ciekawym miksie Snoop Dogg. Tym razem już oficjalnie zapraszamy na premierę teledysku, który zapowiada ich debiutancki album, na który z pewnością czekają już wszyscy fani dobrego neo-disco czy modern-funku.Najnowszy numer „Wonderman” jest nieco mniej dynamiczny od poprzednich przebojów The KDMS, ale za to doczekał się dwóch dodatkowych wersji od Tiedye oraz intrygującego duetu Alexis Taylor & Justus Kohncke.

Alexis Taylor to wokalista z niezwykle popularnej angielskiej grupy Hot Chip, która wystąpi w tym roku u nas na Tauronie! Podobno Alexis jest wielkim fanem Skiby i i jego twórczości – tak wielkim, że postanowił wraz z Justusem z Kompaktu stworzyć nie remiks, a własny cover kawałka „Wonderman!”.

Mamy tu więc oryginał, remiks i cover Alexisa Taylor – to gwarancja, że promo albumu The KDMS odbije się szerokim echem w świecie, czego życzymy z całego serca!

The KDMS - Wonderman (OFFICIAL VIDEO HD)


ODSŁUCH CAŁEJ EPKI:

http://www.juno.co.uk/products/452254-01.htm
Komentarze
 • Aether17 kwietnia 2012, godz. 11:29
  Naprawdę po tytule, myślałem, że to Sami-Wiecie-Kto czyli Tomasz N. ale na szczęście nie :D
 • DeeJay ija...17 kwietnia 2012, godz. 11:58
  Tomasz Niecik feat. Cathy '18' Dajmond - Łonderman
  xD
 • paulinka00017 kwietnia 2012, godz. 12:51
  świetny kawałek ! :) kolejna propozycja do listy polskich przebojów ftb ;d
 • Jerycho198817 kwietnia 2012, godz. 22:25
  Według mnie utwór przekozacki ;) Świetnie się tego słucha, świetnie by się sprawdził zarówno na parkiecie, jak i sprawdza się w domu ten kawałek ;) Poza tym ten cover miodzio ;)
 • damian94091518 kwietnia 2012, godz. 22:53
  Świetny jest ten utwór. Też proponuję do listy polskich.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (5)