Deasa powinniście pamiętać z kilku udanych numerów nagranych w duecie Deas & Lubica, które swego czasu prezentowaliśmy na łamach FTB.pl. Przeważnie były to utwory brzmieniowo oscylujące wokół... 10 UserComments

Polak obok Erica Sneo w niemieckim labelu

Artykuł dodano: 15 października 2012, godz. 10:16
Odsłony: 4947x
Deasa powinniście pamiętać z kilku udanych numerów nagranych w duecie Deas & Lubica, które swego czasu prezentowaliśmy na łamach FTB.pl. Przeważnie były to utwory brzmieniowo oscylujące wokół klimatów progresywnych, z elementami delikatnego tech-house'u.


Tymczasem Deas solo to już inna muzyczna bajka – coś dla miłośników mroczniejszych, technicznych klimatów. Dowodem najnowsza epka, wydana w labelu Decade of Techno, będącym częścią wytwórni Abstract, należącej do agencji I-Motion, znanej z organizacji imprez takich, jak: Mayday, Soundtropolis czy Ruhr in Love. Jego „Behind The Scene EP” to szóste wydawnictwo DOD, wcześniej w labelu wydawał swoją muzę m.in. Eric Sneo.

DEAS - Behind The Scene


DEAS - Ghost


Tytułowy track to soczyście brzmiący, pompujący numer z mocno wkręcającym motywem głównym, dzięki któremu rzecz idealnie nadaje się na parkiety. W „Ghost” więcej znajdziecie tech-house'u, jest bardziej klimatycznie, choć również nie bez imprezowego potencjału. Zresztą, to cecha całego tego wydawnictwa, o czym przekonują dwa kolejne numery: przy „Over” ma się ochotę skakać już od pierwszych taktów (z każym kolejnym coraz bardziej), w „Spar” mamy najbardziej delikatny beat, ale z kolei nadrabia tu rosnąca i malejąca partia syntezatorowa.Wszystkich czterech numerów słucha się bardzo dobrze, trudno nam się zdecydować, który prezentuje się najciekawiej, a więc jak zawsze w takich sytuacjach – czekamy na Wasze opinie w tej sprawie. „Behind The Scene” czy „Over”? A może „Ghost” albo „Spar”? Dajcie znać, miłego słuchania!

DEAS - Over


DEAS Spar


ODSŁUCH FRAGMENTÓW:


http://www.beatport.com/release/behind-the-scene/975065
Komentarze
 • kadetrzy15 października 2012, godz. 11:00
  tak jak juz pisalem gdzie indziej... tylko Ghost mozna podciagnac pod techno... reszta to techhouse
 • Rascal0pl15 października 2012, godz. 11:17
  No jak dla mnie to nawet ghost podciagnac nie mozna pod techno.
 • Kasztanian15 października 2012, godz. 11:23
  Behind The Scenes jak najbardziej bardzo dobre
 • Static Sense15 października 2012, godz. 11:26
  ah beatport i jego przypisywanie gatunkow :)
 • greit15 października 2012, godz. 11:46
  dla mnie to też nie techno a tech-house ale za to bardzo przyjemny tech-house... bardzo dobrze mi się tego słucha :) ghost mi się najbardziej podoba
 • Luc Deep15 października 2012, godz. 14:56
  heh na beatporcie SHM widnieje jako progressive house::):):) "Ghost" genialny kawałek, dawać go do Polskiej Listy:)
 • DeeJay ija...15 października 2012, godz. 21:38
  Cała Epka jest genialna wg mnie!:)
  Gratki Deas za udany materiał... Trudno wybrać faworyta. Ale niech będzie że jako propozycje do Polskiej Listy daje "Behind The Scene":)
 • Qtek16 października 2012, godz. 15:43
  Faktycznie trudno wskazać jednego faworyta, cała epka bardzo fajna :) Ale najbardziej w ucho wpadł mi "Behind The Scene"
 • Jerycho198816 października 2012, godz. 16:51
  Zgadzam się z przedmówcami - cała epka na + ;) Gdybym miał jednak wskazać z niej jeden utwór to chyba byłby to Over ;)
 • lusound17 października 2012, godz. 14:23
  gratulować ;P
  ps. polecam jego audycje z cyklu Audio Fetish
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (10)