Tak jak w każdym secie Svena, tak i tutaj, w każdym kolejnym numerze mamy motywy, które sprawiają, że o danym utworze możemy powiedzieć, że jest oryginalny. To prawdopodobnie najważniejsze kryterium.. 10 UserComments

Płyta tygodnia: Sven Vath!

Artykuł dodano: 19 listopada 2012, godz. 17:56
Odsłony: 4334x
Jesień mamy w tym roku zaskakująco ładną i ciepłą, ale i tak warto na chwilę przenieść się myślami do powiedzmy połowy lipca 2012, na jedyną tematyczną wyspę na świecie, w sam środek tanecznego raju na ziemi…
Zapraszamy do klubu Amnesia na Ibizie, gdzie w poniedziałkową, gorącą noc za sterami stoi i skutecznie zabawia międzynarodowe towarzystwo ikona i żywa legenda muzyki elektronicznej czyli Sven Vath. Co ten mistrz selekcji grał ostatniego lata najczęściej, co jego zdaniem jest na tyle ponadczasowe i jednocześnie najlepiej oddaje tegoroczną atmosferę na wyspie?Trudno na to pytanie odpowiedzieć jednym czy dwoma zdaniami, bo jak zwykle Sven rozstrzał ma bardzo szeroki. Jeśli sięga po tech-house, to nietypowy, jeśli po techno, to zawierające zaskakujące dźwięki znane z innych gatunków (albo niespodziewany, duszny dub naszego producenta Gathaspara), jeśli po deep house, to upewnia się, by kawałki przez niego wybrane nie myliły nam się z tymi, które już znamy…

Tak jak w każdym secie Svena, tak i tutaj, w każdym kolejnym numerze mamy motywy, które sprawiają, że o danym utworze możemy powiedzieć, że jest oryginalny. To prawdopodobnie najważniejsze kryterium selekcji Pana Vatha. Nie zapomina jednak przy tym o dość tradycyjnym pojmowaniu „parkietowej siły kawałka”, dzięki czemu świetnie się to słucha, ale też świetnie do tego tańczy.

Sven Väth In The Mix - The Sound Of The 13th Season - OUT NOW!!!


Sven Väth in the Mix: The Sound of the 13th Season


ODSŁUCH FRAGMENTÓW:

http://www.juno.co.uk/products/sven-vath-in-the-mix-the-sound-of-the-thirteenth-season/470878-01/


Komentarze
 • Arestrancer0019 listopada 2012, godz. 18:04
  Zabrakło mi tu I:Cube - Transpiration. Grał to cały rok.
  I:Cube - Transpiration [Versatile]

  A z tych co są "Etoile Du Midi" hipnotyzuje!!!!
 • mefistek19 listopada 2012, godz. 18:42
  Papa wie co dobre :) a ten I:Cube dobry :)
 • Arestrancer0019 listopada 2012, godz. 19:00
  No baaa. Wszystko jest pycha co Papa wpycha.
 • Jerycho198819 listopada 2012, godz. 19:18
  Zgadzam się z przedmówcami Sven Vath inteligentnie moim zdaniem dobrał kawałki ;) Szczególnie na drugiej płycie jest kilka perełek, takich jak już wcześniej wspominany prze Marcina Gathaspar ;) Reasumując można więc powiedzieć, że mamy do czyniena z dobrą tech-houseową kompilacją ;)
 • maLyy19 listopada 2012, godz. 22:39
  No fajnie wszystko ładnie, pięknie. Papa Sven wysmażył znowu porządną cocoon'ową jajecznicę ale dla mnie no. 1 tego tygodnia to kompilacja Solarstone & Orkidea - Pure Trance.

  odsłuch: http://www.qobuz.com/album/solarstone-present[...]
 • Arestrancer0019 listopada 2012, godz. 23:08
  Trance już nie istnieje więc nawet nie sprawdzę. Sądzę jednak że porównywanie tych kompilacji jest lekkim nieporozumieniem.
 • mospin20 listopada 2012, godz. 09:31
  maLyy a co ma gówno do twarogu?
  po co piszesz o transowej składance w temacie o Papie?
 • maLyy20 listopada 2012, godz. 11:02
  Temat dot. płyty tygodnia. Dałem po prostu swoją propozycje bo nigdzie na forum nie ma wątku na temat kompilacji Solarstone'a i Orkidei, która również została wydana w tym tygodniu.
 • Luc Deep21 listopada 2012, godz. 18:45
  "Trance już nie istnieje"---J00F i Airwave pokażą niedługo live że kolega sie myli:)

  Co do kompilacji---kawał dobrej technicznej muzyki, zwłaszcza bardziej klimatyczna druga część z moimi perełkami tj remix Tejady i niesamowite Etoile Du Midi:)
 • Arestrancer0021 listopada 2012, godz. 19:23
  @ Luc deep
  Wybacz ale te Goa-trancowe oraz Uk trance pierdziawki, które serwujesz w swoich top 10 nie nazywam klasycznym trancem. Owszem, Joof potrafi do pieca założyć, ale to nie reguła.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (10)