Wszystko wskazuje na to, że Swedish House Mafia i The Weeknd połączą siły na scenie. Poznajcie szczegóły! 0 UserComments

Pierwszy w historii wspólny występ Swedish House Mafii i The Weeknd stanie się faktem

Artykuł dodano: 7 kwietnia, godz. 11:08
Odsłony: 343x
Wszystko wskazuje na to, że Swedish House Mafia i The Weeknd połączą siły na scenie. Poznajcie szczegóły!


Moth To A Flame extended version?

Jest czasem tak, że niefortunny zbieg okoliczności jest dla kogoś innego uśmiechem losu. Często gdy jedna osoba ponosi porażkę, na drugą czekają laury. Sporą zagwozdkę z pewnością mieli ostatnio właściciele Coachella Valley Music and Arts Festival, jak niechybnie zbliżającą się klęskę zniwelować, a nawet obrócić na swoją korzyść.

Na moment przed słynnym festiwalem Coachella z niewyjaśnionych okoliczności z line-upu wypadł bowiem Kanye West. Była to zdecydowanie nieprzyjemna wiadomość dla organizatorów, gdyż Kanye, jak można się domyśleć, był jedną z głównych postaci całego wydarzenia.                                                                                                                                                      

W miejsce Westa w rolę headlinera wskoczyło szwedzkie trio Swedish House Mafia. Sama obecność artystów na festiwalu nie jest jednak niczym nowym. DJ-e ogłoszeni zostali jeszcze przed pojawieniem się pełnego line-upu. Co jednak zaskakuje, to fakt, że w zestawieniu obok Swedish House Mafii pojawił się dopisek "x The Weeknd".

Przeczytaj też: Sebastian Ingrosso zakończył działalność w wytwórni REFUNE. Czas na Yound Guru Lab

Oczywiście, jest opcja, że znany piosenkarz wyjdzie na scenę tylko i wyłącznie zaśpiewać kawałek Moth To A Flame, który jest wspólnym dziełem artystów. Często jednak DJ-e zapraszają w czasie swoich setów gości specjalnych i ci zazwyczaj nie są uwzględniani w line-upie. Pozwala to wierzyć, że podczas nadchodzącej Coachelli czeka nas pełny występ Swedish House Mafii i The Weeknda. Kawałki szwedzkich DJ-ów z wokalem Abela Tesfaye to byłaby nie lada gratka.

Sama Coachella odbędzie się od 15 do 24 kwietnia. Prócz wyżej wymienionych artystów na scenie wystąpią takie gwiazdy, jak Billy Eilish, Harry Styles, Flume czy Madeon. Wygląda zatem na to, że jak co roku Coachella nie zawodzi line-upem. 

Wszystko wskazuje na to, że organizatorom wydarzenia udało się powstrzymać katastrofę po odejściu znanego rapera. Kto wie, może taka zamiana wyjdzie nawet całościowo na plus? By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na naszym Facebooku.

Swedish House Mafia, The Weeknd - Moth To A Flame

Sprawdź także

- Steve Aoki zagra tego lata w Czechach - szczegóły 
- Nadchodzi FL Studio 21. Co już o nim wiemy?
- Hardwell opublikował pierwszy vlog z nowej, cotygodniowej serii
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)