Gareth Emery udostępnił swój set z Ultra Miami. Jak brzmi jego projekt ANALOG? 0 UserComments

Pełen set Garetha Emery jako ANALOG z Ultra Miami 2022 – obejrzyj

Artykuł dodano: 28 kwietnia, godz. 20:08
Odsłony: 392x
Gareth Emery udostępnił swój set z Ultra Miami. Jak brzmi jego projekt ANALOG?


ANALOG nowym obliczem Garetha

Emocje po ostatnim Ultra Miami już opadają. Chociaż festiwal odbywał się ponad miesiąc temu to jego pokłosie będziemy odczuwać nadal. W końcu impreza ta wiele wniosła w środowisko muzyki elektronicznej. Jasne, gwoździem całego wydarzenia był huczny powrót Hardwella i zapowiedź jego nowej trasy koncertowej. Jednak w cieniu tej informacji skryło się mnóstwo innych wydarzeń, które również zasługują na uwagę. Wielu DJ-ów zaprezentowało przedpremierowo swoje nadchodzące utwory, poznaliśmy dużo nowych współprac. Nie obyło się również bez debiutów. Jednym z nich był najnowszy projekt Garetha Emery'ego.

Przeczytaj też: Hardwell powrócił na Ultra Miami i rusza w trasę koncertową. Jest przystanek w Polsce!


Już w zeszłym roku Gareth Emery zapowiedział nadejście ANALOGA. Jest to album, którego premiera planowana jest na ten rok. Co ciekawe, ma być drugim w przeciągu 2 lat wydanym przez brytyjskiego DJ-a. W końcu w 2020 opublikował on krążek The Lasers oraz jego wersję akustyczną The Lasers Unplugged. Oto co mówił Gareth zaraz po ukończeniu ANALOGA

Nowy album jest skończony. Ale nie mam ochoty świętować, wręcz przeciwnie, mam ochotę płakać haha. W tej chwili większość artystów udostępnia jakieś fałszywe zdjęcie, na którym popija szampana. Jestem pewien, że ja też tak kiedyś zrobiłem. Ale tak naprawdę... po dwóch latach krwi, potu i łez spędzonych nad tymi piosenkami, jestem trochę roztrzęsiony. Dlaczego? Ponieważ do tej chwili byłem skupiony na pracy. Teraz, gdy jest już po wszystkim, zaczynają się wątpliwości. A jeśli....... nikogo to nie interesuje? Co, jeśli....... Spotify nie umieści go na playliście? Co, jeśli....... główny singiel okaże się niewypałem? Co, jeśli.... co, jeśli... co, jeśli... to niekończąca się pętla myślowa wokół mojej głowy. Prawie każda piosenka sprawiła, że w pewnym momencie po mojej twarzy popłynęły łzy, a wiem, że mój gust jest dość podobny do waszego, więc to dobry znak. Ale ta muzyka jest najbardziej odmienną i innowacyjną rzeczą, jaką kiedykolwiek stworzyłem, a to jest jednocześnie ekscytujące i przerażające 

Dokładnie tak samo jak album został zatytułowany projekt Emery'ego, pod którym artysta ten występował na ostatnim Ultra Music. Projekt ten miał za zadanie pokazać trochę nadchodzącej muzyki, nie brakło jednak odświeżonych klasyków DJ-a. Całość grana była na żywo przez Garetha oraz gościnnych piosenkarzy: Annabel, Emmę Hewitt, Sarah de Warren, Danny'ego Starr i Evana Henzi. Za perkusją zasiadł natomiast Andy Burrows. Był to też pierwszy występ Emery'ego jako ANALOG.

Najlepsze jest to, że już teraz możemy posłuchać koncertu. Artysta postanowił bowiem udostępnić całość występu na swoim profilu na YouTube. Daje to świetną okazję, by sprawdzić, jakiej muzyki można spodziewać się od artysty w najbliższym czasie. Trzeba przyznać, że to, co zostało zaprezentowane, wydaje się całkiem interesujące.

Nie brakuje chwytliwych melodii i podniosłych momentów. Wydaje się też, że nadchodzący album Garetha będzie pełen temperamentu, nic tylko zacierać ręce. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Gareth Emery pres. ANALOG at Ultra Miami 2022

Sprawdź także:

- Sam Feldt sprzedał swój projekt Fangage topowemu serwisowi społecznemu
- Trio MEDUZA wylądowało na Harvardzie. O co chodzi?
- ATB wraca do Polski w maju. Gdzie zagra autor "Ecstasy"?
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)