PVD to bez wątpienia jeden z tych wykonawców, którzy na przestrzeni ponad 13 lat istnienia portalu FTB.pl pojawiali się tu najczęściej i oceniani byli najwyżej. W ostatnich kilku sezonach entuzjazm... 9 UserComments

Paul Van Dyk z Ummetem Ozcanem

Artykuł dodano: 2 września 2014, godz. 09:28
Odsłony: 3120x
PVD to bez wątpienia jeden z tych wykonawców, którzy na przestrzeni ponad 13 lat istnienia portalu FTB.pl pojawiali się tu najczęściej i oceniani byli najwyżej. W ostatnich kilku sezonach entuzjazm nieco opadł, ale już niebawem premiera kolejnej części jego kompilacji "Politics of Dancing".
To już trzecia odsłona tej składanki, która zwłaszcza po pierwszej części zyskała status kultowej i powiększyła grono fanów Paula Van Dyka na całym świecie. Od tamtego czasu wielu fanów trance'u czeka na powrót do wielkiej formy ich mistrza, na kolejną niesamowitą kompilację albo kolejny genialny numer w rodzaju niezapomnianego "For An Angel".Nagrany wspólnie z Ummetem Ozcanem numer "We Are One" wierni fani PVD znali już od jakiegoś czasu, to utwór powiązany z festiwalem Paula o tej samej nazwie. Oficjalna premiera odbyła się dopiero tydzień temu, wraz z zaprezentowaniem sympatycznego klipu będącego zestawem migawek z Berlina. Czy to Waszym zdaniem dobry kawałek i godna zapowiedź "Politics of Dancing 3'? Sprawdźcie:

Paul van Dyk & Ummet Ozcan - Come With Me (We Are One)
Komentarze
 • marecki8982 września 2014, godz. 10:25
  Teledysk całkiem fajnie przestawia Berlin, ale tu się kończą pozytywy. Muzycznie, spodziewałem się czegoś więcej, ale wyszło przeciętnie - jak na tych Panów to zdecydowanie za mało.
 • MazaQ772 września 2014, godz. 11:34
  Nie jest źle, porównując produkcje PvD z ostatnich dwóch lat jest poprawa :)
 • mefistek2 września 2014, godz. 11:52
  Mam nadzieję, że Paul zaskoczy pozytywnie...w końcu już tą kompilację zapowiadał od roku jak nie 2 lat. Oby to był porządny materiał ;)
 • 11dante2 września 2014, godz. 12:05
  bardzo fajnie brzmi, jestem pozytywnie zaskoczony, ze PvD i Ummet nie zrobili big roomowego numeru... ale jakos mi to znajomo brzmi, to nie jest jakis remake starego utworu?
 • greit2 września 2014, godz. 12:12
  myślę, że zrobili ten kawałek w 6 godzin :)
 • Didek2 września 2014, godz. 14:26
  http://www.ftb.pl/temat/96561/paul-van-dyk-th[...]

  'Come With Me' to dobry utwór, ale wierzę, że na POD3 będą jeszcze lepsze petardy :) Polecam set Paula z Creamfields UK, sporo "ID-ów" się tam pojawiło, być może to utwory, które znajdą się na tej kompilacji.

  Paul van Dyk - Live Creamfields 2014
 • Jaskier2 września 2014, godz. 17:17
  Jak dla mnie utwór jest naprawdę całkiem przyjemny, w dobrym klimacie, może nie jest takim arcy działem jak for an angel, ale to naprawdę kawał dobrej roboty ;)
 • UcieX2 września 2014, godz. 17:28
  ahh te melodie od Ummeta :) Od razu czuję jego melodię, bo uwielbiałem go za jego chwytliwe linie melodyczne. Tutaj może nie ma szału, ale dobrze posłuchać starego Ummeta jakiego bardzo lubiłem.
 • Luc Deep2 września 2014, godz. 17:36
  Ech taki zmarnowany potencjał utworu nijaką melodią od Ummeta. Po za tym jest energia starego PVD, liryczne, piękne pianinko w b-down, a po nim...Ummet spaprał robotę. Oby na TPOD 3 były lepsze numery niż "Come With Me", ech a najlepiej Paul mógł pozostawić TPOD w spokoju...
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (9)