Jak prezentuje się najnowsza współpraca Aly & Fila oraz Paula van Dyka będąca tegorocznym hymnem Shine Ibiza? Sprawdź! 0 UserComments

Paul van Dyk, Aly & Fila – Shine Ibiza 2022, czyli hymn nadchodzącej rezydentury Paula na Ibizie!

Artykuł dodano: 1 lipca, godz. 16:34
Odsłony: 825x
Jak prezentuje się najnowsza współpraca Aly & Fila oraz Paula van Dyka będąca tegorocznym hymnem Shine Ibiza? Sprawdź!


Dwie legendy muzyki trance w jednym miejscu

Aly & Fila pomimo znacznego zmniejszenia swojej aktywności związanej z projektem, nieustannie pną się do przodu, starając się przy tym zachować charakter muzyczny, za który pokochała ich społeczność. Pomimo obecnego skupienia na bardziej pobocznych projektach, w drodze mają wiele ciekawych kompozycji z jedną z największych legend muzyki trance, Paulem van Dykiem.

Przeczytaj także: Paul van Dyk, Aly & Fila, Ferry Corsten i inne gwiazdy na Ibizie w każdy czwartek

Paul, wznosząc swoją karierę w okresie początku lat dwutysięcznych, utożsamił się z typem brzmienia, od którego nie odchodząc, zawsze starał się być innowacyjny w tym, co robi. Dzięki temu zdobył uznanie artystów z całego świata oraz klubów, które wzajemnie przepychają się między sobą, aby nawiązać z nim współpracę. Jednym z takich miejsc jest między innymi Shine na Ibizie, dla którego specjalnie z okazji nadchodzącego sezonu letniego stworzył z egipskim duetem hymn, mający być motywem przewodnim jego nadchodzącej rezydentury.

Utwór Paula tegorocznym hymnem Shine na Ibizie

Rozpoczynając od dość pulsującego tempa, przy przekroczeniu pierwszej minuty spotykamy się z dość charakterystycznym dla tego typu aranżacji bridgem. Bardzo przyjemny, lekki sposób na zbudowanie energii, utożsamiony już z twórczością zarówno egipskiego duetu, jak i Paula, których style idealnie się przecinają w tegorocznym hymnie Shine. Jak waszym zdaniem prezentuje się najnowsza współpraca ikon muzyki trance? Dajcie koniecznie znać na Facebooku.

Posłuchaj tegorocznego hymnu Shine na Ibizie

Sprawdź także:

Korolova nagrała kolejny miks w zjawiskowej scenerii. Tym razem padło na Kalifornię
Poznaliśmy wyniki głosowania na TOP100 klubów muzycznych na świecie. Który imprezowicze lubią najbardziej?
Vintage Culture, Solardo i Lowes w jednym utworze? Sprawdzamy „Adidas & Pearls”
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)