Swedish House Mafia prezentuje kolejny singiel z nadchodzącego albumu. Gościnnie na Moth To A Flame pojawia się jedna z największych gwiazd muzyki! Posłuchaj już teraz. 1 UserComments

Nowy singiel Swedish House Mafii już dostępny!

Artykuł dodano: 22 października 2021, godz. 07:27
Odsłony: 622x
Swedish House Mafia prezentuje kolejny singiel z nadchodzącego albumu. Gościnnie na Moth To A Flame pojawia się jedna z największych gwiazd muzyki! Posłuchaj już teraz.


Swedish House Mafia wraca na dobre

Axwell, Sebastian Ingrosso i Steve Angelo kazali nam czekać na swój wspólny muzyczny powrót blisko dekadę. Jako Swedish House Mafia zapisali się w kartach EDM'owej historii dzięki swojej działalności w latach 2011 - 2013. Z nie do końca wiadomych przyczyn ich wspólna przygoda została tak samo niespodziewanie wstrzymana jak i rozpoczęta.

Koncertowanie zakończyli występem na Ultra Music Festival Miami w 2013 i w tym samym miejscu je wznowili pięć lat później. Na nowe produkcje okraszone aliasem Swedish House Mafia przyszło nam czekać aż do roku 2021 co łącznie daje nam 9 lat.

Występ Swedish House Mafii na UMF 2018


Swój wielki powrót grupa zaczęła od solowego singla It Gets Better, którego zasięgi tydzień później zostały nieco przyćmione przez Lifetime z gościnnym udziałem Ty Dolla $ign i 070 Shake. W międzyczasie Swedish House Mafia nawiązała współprace z markami IKEA (efekty we wrześniu 2022) oraz EA Sport, a dokładniej grą FIFA 2022

Ogólnoświatowa trasa na horyzoncie

Od przeszło tygodnia Szwedzi ujawniają coraz więcej nie tyle co szczegółów, a lokalizacji swoich przyszłych koncertów. Patrząc na ich ilość i wielkość miejsc mówimy tutaj zdecydowanie o potężnej trasie koncertowej. Dotychczasowymi potwierdzonymi miejscami występów Swedish House Mafii w przyszłym roku są areny w Amsterdamie, Madrycie, Houston, Nowym Jorku, Dallas, Londynie, Paryżu, Chicago, Denver, Orlando, Miami, Toronto, Montrealu oraz Krakowie! Absolutnym nr. 1 na trasie będzie jednak ich headlinerski set na jednym z najsłynniejszych festiwali muzycznych na świecie - Coachella.

Na chwilę obecną jedyną potwierdzoną informacją dotyczącą koncertu w Polsce jest jego dokładna lokalizacja. Show odbędzie się w TAURON Arena Kraków.

Swedish House Mafia - Moth To A Flame

Szwedzcy producenci nie dają o sobie zapomnieć nawet na chwilę i każdego tygodnia zaskakują nas coraz to większymi ruchami. Największym z nich, poza nadchodzącej trasy, jest premiera trzeciego tegorocznego utworu - Moth To A Flame.

Sam fakt, że to aż trzeci singiel wydany w jednym kalendarzowym roku jest sam w sobie wielkim wydarzeniem. Pomyśleć jednak, że powstał on we współpracy z najpopularniejszym wokalistą ostatnich lat jakim jest The Weeknd to jak w jednym tygodniu obchodzić urodziny, urodziny swojego dziecka, święta Bożego Narodzenia, rocznicę z ukochaną drugą połówką i wylatywać na wakacje marzeń.

Kawałek powstał zdecydowanie z myślą o podbiciu jak największej ilości list przebojów i jest tylko kwestią czasu. Tutaj wszystko się zgadza - zarówno dance popowa warstwa instrumentalna, przypominająca nieco styl RUFUS DU SOL, jak i zniewalający wokal The Weeknd.

Posłuchaj Moth To A Flame z The Weeknd na Spotify

Komentarze
  • UcieX26 października 2021, godz. 23:58
    Nie wiem czy da radę to podbić radiowe notowania. Nuta powolna, mozolna i bez energii. Za SHM nie przepadałem, ale tutaj nic nie słychać z ich starszego stylu.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)