Chris Liebing od dawna w naszym kraju cieszy się wielkim szacunkiem i zaufaniem. Jedna z najważniejszych postaci w muzyce techno ostatniej dekady? Stały gość imprez typu Time Warp, Mayday i nie tylko. 6 UserComments

Nowy pomysł Liebinga

Artykuł dodano: 24 stycznia 2012, godz. 15:00
Odsłony: 2968x
Chris Liebing od dawna w naszym kraju cieszy się wielkim szacunkiem i zaufaniem. Jedna z najważniejszych postaci w muzyce techno ostatniej dekady? Stały gość imprez typu Time Warp, Mayday i nie tylko. W roku 2012 w ramach swojego labelu postanowił wystartować z serią kompilacji.


Firmuje je swoim nazwiskiem, a ściślej hasłem: CLR & Chris Liebing present „RECONNECTED”. Dokładnie wczoraj ukazała się pierwsza edycja tego wydawnictwa, które – tu fatalna wiadomość dla miłośników TAKIEGO techno na fizycznych nośnikach – ukazywać się będzie tylko w formie cyfrowej. Co ciekawe na twórcę pierwszej kompilacji został wybrany gość, który jeszcze nie zdążył się w świecie wybić – Monoloc.Na co zdecydował się młody producent i DJ z Frankfurtu? W trackliście między innymi: Dave Clark & Mr. Jones, Ben Klock, Marcel Dettmann, Speedy J, Ripperton, Perc, Lucy & Xhin, Brian Sanhaji, Tommy Four Seven, Black Asteroid, Surgeon, Emptyset, Terence Fixmer i nie tylko. Jest mocno, duszno, atmosferycznie, psychodelicznie i z pomysłem. Zresztą, jak mogłoby być inaczej, skoro poleca sam Chris Liebing? Słuchamy!

http://www.beatport.com/release/various-artists-clr-and-chris-liebing-present-reconnected-01-mixed-by-monoloc/857670

Komentarze
 • Rof6924 stycznia 2012, godz. 17:04
  Imo, zbyt monotematycznie.
 • Flavio24 stycznia 2012, godz. 17:17
  Jest Liebing jest impreza :) w tym roku zaczniemy znow od Time Warp, a pozniej chciałbym go zobaczyć ponownie u nas na Audioriver i Mayday :)
 • Lilu00724 stycznia 2012, godz. 19:27
  ze wszystkich utworów najbardziej przypadł mi utwór numer 4 DAVE CLARKE, MR. JONES, BLACK ASTEROID - ENGINE 1 (Unsubscribe Remix (Dave Clarke & Mr. Jones), a reszta jakoś monotonnie bez życia.
 • MaRas25 stycznia 2012, godz. 18:57
  Haha że niby Monoloc nie zdążył się jeszcze wybić, w świecie techno ma już swoja pozycje i renome i potwierdza to prawie każdą swoja produkcją.
 • Lazy M25 stycznia 2012, godz. 19:54
  Co ciekawe na twórcę pierwszej kompilacji został wybrany gość, który jeszcze nie zdążył się w świecie wybić – Monoloc.


  HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
 • budi2228 stycznia 2012, godz. 12:48
  odrobinkę przesadziłeś Marcinie, ale wybaczamy. ;)
  tracklista wygląda dobrze, choć szkoda, że tylko CLR'owe tracki.
  tak czy siak, do przesłuchania.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (6)