Wraz z ogłoszeniem trasy „Paradise Again" cała społeczność zgromadzona wokół Swedish House Mafia czekała na merch zespołu. Jak się prezentuje wizualnie oraz cenowo? 0 UserComments

Nowy merch Swedish House Mafii związany z „Paradise Again" już dostępny. Gdzie kupić?

Artykuł dodano: 17 maja, godz. 23:43
Odsłony: 318x
Wraz z ogłoszeniem trasy Paradise Again cała społeczność zgromadzona wokół Swedish House Mafia czekała na merch zespołu. Jak się prezentuje wizualnie oraz cenowo??


Długo wyczekiwana seria produktów Swedish House Mafii

Wraz z kampanią promocyjną, utrzymującą się już w konkretnych miejscach świata, ruszyła sprzedaż merchu związanego z trasą Paradise Again. Dla fanów tria jest to świetna wiadomość, ponieważ przez bardzo długi okres nie mieliśmy okazji zobaczyć nigdzie oficjalnie wypuszczonej serii produktów SHM, lecz warto było czekać, bo na pierwszy rzut oka prezentuje się świetnie!

Przeczytaj także: NERVO powrócą do Polski tego lata? To niemal potwierdzona informacja

Kolekcja dostępna jest w oficjalnym sklepie Swedish House Mafii i zawiera wiele elementów utrzymanych w czarno-białej kolorystyce. W skład linii produktów wchodzą t-shirty i bluzy z kapturem dostępne w trzech przyciągających wzorach, m.in. z tracklistą Paradise Again wypisaną na plecach pogrubionym, białym fontem; wzorem z trasy koncertowej z hipnotyzującym napisem Paradise Again na plecach oraz wzorem Swirl z Paradise Again wypisanym w jeszcze bardziej unikalny sposób. Pozostałe gadżety to trzyczęściowy zestaw plakatów tria oraz czapki, utrzymane w podobnej, czarno-białej kolorystyce.

Jak prezentuje się to cenowo?

Ceny, biorąc pod uwagę konkurencyjne szwalnie innych artystów, wychodzą podobnie, 40 euro za koszulkę, 70 euro za bluzę, 35 euro za czapki i 25 euro za zestaw plakatów. Za koszulkę z przesyłką bez opcji śledzenia zapłacimy na na ten moment około 225 złotych. Czy jest to dużo? I tak, i nie, zależy dla kogo tak naprawdę. Patrząc na skalę artystów oraz tego, w jaki sposób działa ich obecna kampania promocyjna nowej trasy, w przeciągu maksymalnie kilku tygodni obecny nakład produktów zapewne się wyczerpie. Sama wysyłka pierwszych produktów planowana jest na koniec maja, by wraz z pierwszymi występami tria, uczestnicy mogli cieszyć się nowym merchem. Produkty dostępne są pod linkiem tutaj. Aby nie przegapić najnowszych newsów odnośnie trasy Swedish House Mafii, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Sprawdź także:

Nigdy niewydana współpraca z gigantem elektroniki… Wywiad z topowym francuskim duetem EDM, Ofenbach!
The Chainsmokers ruszają w trasę. Gdzie wystąpią poza FEST Festival 2022?
Above & Beyond otwierają kolejną wytwórnię spod szyldu Anjuna
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)