Legendarny hit Afrojacka oraz Steva Aoki'ego przeżywa aktualnie drugą młodość, bowiem dwa najbliższe piątki obfitowały w wydania w postaci ośmiu oficjalnym remixów od producentów z całego świata 0 UserComments

'No Beef' Steve'a Aokiego i Afrojacka z dwoma paczkami remiksów

Artykuł dodano: 13 stycznia, godz. 08:17
Odsłony: 664x
Legendarny hit Afrojacka oraz Steve'a Aoki'ego przeżywa aktualnie drugą młodość, bowiem dwa najbliższe piątki obfitowały w wydania w postaci ośmiu oficjalnym remiksów od producentów z całego świata. Tracki będą pojawiały się w wytwórniach DIM MAK oraz Wall Recordings. Sprawdźmy, kto wziął udział w najnowszym projekcie Nicka i Steve'a!


Ogólnoświatowy sukces No Beef

Wydana 8 sierpnia 2011 roku wspólna produkcja Afrojacka oraz Aoki'ego od samego początku wojowała rynkiem muzyki EDM. W tamtym czasach był to jeden z największych collabów w historii i z chęcią przyjęlibyśmy jeszcze jeden taki producencki projekt.

Oprócz nich w tworzeniu piosenki uczestniczyła także amerykańska piosenkarka - Miss Palmer, której wokale do utworu sprawiły, że został on jeszcze lepiej zapamiętany. Nie będziemy tutaj opisywać brzmienia tego imprezowego hitu. Powiemy krótko - No Beef to jeden z najbardziej rozpoznawalnych numerów nowoczesnej muzyki elektronicznej.
Kompozycja została po raz pierwszy zagrana przez Afrojacka 1 maja 2010 roku podczas gościnnego występu dla holenderskiego radia FunX Dance. Do tej pory podczas setów puszczano ją prawie 700 razy, a w sumie uzbierała ponad 80 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Warto też dodać, że w teledysku do piosenki występują takie sławy jak Lil Jon, Flo Rida czy były zawodnik MMA - Chuck Lidell. Utwór dotarł na szczyty list przebojów w takich krajach jak Belgia czy Wielka Brytania.

Posłuchaj oryginalnej wersji No Beef autorstwa Afrojacka i Steve'a Aoki'ego

No Beef w zupełnie nowych, aż ośmiu szatach

W czasie kiedy wydano oryginalną wersję No Beef nie przewidziano dla niej paczki remiksów, które i tak w tamtych czasach nie były jeszcze czymś powszechnym. Z racji tego, że minęło już prawie jedenaście lat od zaprezentowania legendarnego hitu Steva Aoki'ego i Afrojacka, Panowie postanowili nam o nim przypomnieć i w ten sposób uzbierali razem osiem nowiutkich remiksów, które podzielili na dwie części:

- Afrojack & Steve Aoki - No Beef (Remix Pack 1) - Goodboys, LUM!X, Riot Ten oraz Crankdat
- Afrojack & Steve Aoki - No Beef (Remix Pack 2) - R3HAB, Timmy Trumpet, Gabry Ponte oraz DLMT

Znane postacie, prawda? Już jutro, 14 stycznia, otrzymamy Remix Pack 1, a druga z nich ukaże się za tydzień w piątek czyli 21 stycznia, więc teraz wystarczy czekać na tyle wspaniałych produkcji od jakże utalentowanych producentów.

Mały przedsmak piątkowych emocji czyli remix R3HAB'a do No Beef


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)