Impreza Nitzer Ebb odbędzie się 25 kwietnia 2022 (Poniedziałek), w klubie Progresja Warszawa. Start imprezy: godz. 18:00. .
0 Nitzer Ebb

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Nitzer Ebb

25 kwietnia 2022, Progresja Warszawa, start: 18:00

Zagrają na imprezie:

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.


***

Nitzer Ebb na jedynym koncercie w Polsce!

Data: 25.04.2022
Otwarcie drzwi - 18:00
Start koncertu - 19:00
Klub Progresja
Gość specjalny: HEDONE

Nitzer Ebb obecni są na scenie już niemal 30 lat. Ich szalenie niepokojąca, a zarazem przebojowa mieszanka muzyki industrialnej i elektro pop nie pozwoliła przejść obok nich obojętnie odciskając swoje piętno na muzycznej scenie Europy lat 80-tych. Te specyficzne i unikalne dźwięki do dziś brzmią świeżo, porywając do zabawy i tańca zarówno tych, którzy pamiętają początki zespołu, jak i nowych fanów!
Nitzer Ebb na dzień dzisiejszy mają na koncie aż 11 albumów studyjnych oraz kilka wydawnictw EP. Trasy koncertowe grane u boku absolutnych klasyków takich jak Depeche Mode ugruntowały ich pozycję zjednując sobie oddanych fanów na całym świecie. Dodatkowo świetna forma wokalna Douglasa McCarthy sprawia, że do dziś na żywo zespół prezentuje się fenomenalnie.
Grupa odwiedzała Polskę kilkukrotnie, za każdym razem zachwycając energią i oprawą koncertu. Dla nas nadchodzący koncert będzie pięknym jubileuszem i okazją do ugoszczenia Nitzer Ebb ponownie po ostatnim koncercie w Progresji w 2010 roku.

Nizter Ebb “Murderous”
Nitzer EbbNitzer Ebb
Nitzer Ebb - Murderous

Nitzer Ebb “Control I’m Here”
Nitzer EbbNitzer Ebb
Nitzer Ebb - Control I’m Here

Nitzer Ebb “Let Your Body Learn”
??
Nitzer EbbNitzer Ebb
Nitzer Ebb - Let Your Body Learn

Gościem specjalnym otwierającym wydarzenie będzie legendarny zespół HEDONE!

Hedone to powstały na początku lat 90. w Łodzi zespół, który należąc do grona najbardziej nowatorskich, niepoddających się zaszufladkowaniu formacji, stanowi niezwykle wartościowy, wręcz nieodłączny już element polskiej sceny muzycznej. Albumem „2020” Hedone powróciło po 15 latach milczenia. Po drapiącym duszę „Werk”, kontrastowym „SancTVarium” i zespołowym „Playboyu” przyszedł czas na dwanaście zwartych utworów, układających się w spójną opowieść o minionym roku, a przede wszystkim emocjach i myślach, które będą nam towarzyszyć w kolejnych latach, także i w tym roku. Zespół w znakomitej formie prezentuje publiczności swoje nowe koncertowe wcielenie, sięgając zarówno po nowe kompozycje, jak i po te z debiutanckiej płyty.

Hedone & Renata Przemyk “Zapach”
Nitzer EbbNitzer Ebb
HEDONE & RENATA PRZEMYK - "ZAPACH"

Hedone “I Need You”
Nitzer EbbNitzer Ebb
HEDONE - "I NEED YOU"

Hedone “What Dickens Says About Loneliness”
Nitzer EbbNitzer Ebb
HEDONE "WHAT DICKENS SAYS ABOUT LONELINESS"

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Fort Wola 22, Warszawa
Aktualna pozycja klubu: 3/229 Zagłosuj na klub
Nadchodzące imprezy
Fat Freddys DropFat Freddys DropPoniedziałek, 1 sierpnia 2022Marc RebilletMarc RebilletŚroda, 3 sierpnia 2022Carpenter BrutCarpenter BrutPiątek, 14 października 2022
Poprzednie imprezy
Meute - Warsaw - ProgresjaMeute - Warsaw - ProgresjaŚroda, 1 czerwca 2022Boy Harsher  HideBoy Harsher HidePoniedziałek, 30 maja 2022TrSt - Warszawa OdwołanyTrSt - Warszawa OdwołanyCzwartek, 26 maja 2022Ben BohmerBen BohmerSobota, 7 maja 2022SerotoninaSerotoninaPiątek, 22 kwietnia 2022