Dwa duety, jeden ze Szwecji, drugi z Francji, oba związane z muzyką electro, a jednak bardzo różną od siebie. Jeszcze kilka lat temu byli nieco bliżej siebie, ale potem Francuzi postanowili powalczyć o bardziej rockowych 3 UserComments

Nietypowe konkursy Dada Life i Justice

Artykuł dodano: 15 listopada 2011, godz. 09:27
Odsłony: 4693x

Dwa duety, jeden ze Szwecji, drugi z Francji, oba związane z muzyką electro, a jednak bardzo różną od siebie. Jeszcze kilka lat temu byli nieco bliżej siebie, ale potem Francuzi postanowili powalczyć o bardziej rockowych fanów, czego najlepszych przykładem jest ostatni album „Audio Video Disco”.

Co w ich najnowszych konkursach jest nietypowego? W przypadku Dada Life mniej jest nietypowości, choć nie chodzi o zrobienie remiksu. Szwedzi tuż po stworzeniu własnego klipu do wokalnej wersji „Happy Violence” postanowili, że mają ochotę na więcej i poprosili fanów o nakręcenie własnych teledysków. Macie czas do 18 listopada, niestety super fantastycznej nagrody za zwycięstwo brak. Panowie wybiorą najlepszy klip i uploadują go na swój oficjalny profil Youtube. Do wzięcia więc tylko i wyłącznie sława wśród fanów Dada Life. A przy okazji - jak Wam się podoba klip chłopaków, no i nowa, wokalna wersja 'Happy Violence'?

Lepszą nagrodę przygotowali Justice – zwycięzcy polecą z nimi na koncert do Australii, który odbędzie się 1 stycznia 2012. Konkurs trwa do 10 grudnia, a wszystko, co trzeba zrobić, to nagrać cover jednego z kawałków, które znalazły się na płycie „Audio Video Disco” - pomysł powstał po tym, jak Busy P znalazł w sieci rockowy cover grupy Bogue, ale zakładamy, że covery stworzone z pomocą elektroniki też mają szansę. W razie czego więc życzymy powodzenia!

Komentarze
  • InAffairWithMusic15 listopada 2011, godz. 16:10
    wersja bez vocalu bardziej przypadła mi do gustu ;p
  • Rof6915 listopada 2011, godz. 18:32
    @ up - No ba ;)
  • korusek12 lutego 2012, godz. 05:48
    Czy gdzieś zostały opublikowane zwycięskie nagrania?! :P
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)