Już teraz słuchamy najnowszej produkcji Afterglow Nicky'ego Romero. Jakie są nasze pierwsze wrażenia? 0 UserComments

Nicky Romero łączy siły z GATTÜSO w najnowszym kawałku 'Afterglow'

Artykuł dodano: 14 stycznia, godz. 07:53
Odsłony: 192x
Już teraz słuchamy najnowszej produkcji Afterglow Nicky'ego Romero. Jakie są nasze pierwsze wrażenia?


Stary dobry progressive u Nicky'ego Romero

Nicky Romero to jedna z popularniejszych gwiazd muzyki elektronicznej. Urodzony w 1989 roku Nicky Romero a właściwie Nick Rotteveel to DJ holenderskiego pochodzenia. Pierwszą większą popularność na scenie muzyki elektronicznej zdobył remiksem kawałka Flash amerykańskiego producenta Green Velvet.

Było to jednak tylko preludium do jego największego hitu Toulouse wydanego w 2011 roku. Produkcja ta wydana została w legendarnej wytwórni Spinnin' Records. Toulouse z pewnością w pewnym stopniu ukształtował wiele przyszłych produkcji w stylu big room.

 Nic w tym dziwnego, ogromny sukces utworu sprawia, że Toulouse wymieniane jest jednym tchem z takimi utworami jak Animals czy Tremor, które stanowią pewien trzon big room house'u. Sam kawałek kończył w 2021 dziesięć lat istnienia o czym już ostatnio pisaliśmy.

Przeczytaj też: Największy hit Nicky'ego Romero skończył dziesięć lat

I chociaż sukcesu Toulouse Nicky nigdy nie zdołał przebić, kilka razy było jeszcze o nim głośno. Przykładowo Romero był ponownie na ustach wszystkich fanów EDM gdy w 2012 wraz z Avicii'm wydał kawałek I Could Be The One. Sam utwór na platformie YouTube liczy już grubo ponad 300 milionów wyświetleń. W tym samym roku DJ założył swoją własną wytwórnię muzyczną Protocol Recordings.

Nicky Romero prezentuje Afterglow

Właśnie w tej wytwórni wydany został najnowszy utwór Nicky'ego i GATTÜSO Afterglow. Sama produkcja stanowi pewnego rodzaju powrót do przeszłości. Mowa o czasach gdy o miano gatunku numer 1. na scenie muzyki elektronicznej walczyły ze sobą big room i progressive house. Właśnie w takim progresywnym stylu wykonany Afterglow

Sama produkcja może do złudzenia przypominać stary styl Martina Garrixa. Utwór poza chwytliwą melodią niesie ze sobą niesamowity ładunek energii. Chociaż sam gatunek istnieje od dawna na scenie EDM, wykonany został zgodnie z najnowszymi trendami w produkcji muzycznej co nadało całości nowego twistu.

Utworu Afterglow posłuchasz już teraz na platformie YouTube. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwuj nasz profil na Facebooku

Nicky Romero x GATTÜSO x Jared Lee - Afterglow, posłuchaj

Sprawdź także

- Swedish House Mafia remiksuje wspólny numer z The Weekndem
- No Beef' Steve'a Aokiego i Afrojacka z dwoma paczkami remiksów
- Ncrypta na Supremacy 2021. Rawstyle w najlepszym wydaniu
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)