NERVO, będąc jednym z najbardziej uznanych kobiecych duetów w branży muzycznej, nieprzerwanie zaskakują nas swoimi ponadczasowymi pomysłami. Już tego lata będziemy mieli okazję zobaczyć je w Polsce! 0 UserComments

NERVO powrócą do Polski tego lata? To niemal potwierdzona informacja

Artykuł dodano: 16 maja, godz. 15:13
Odsłony: 560x
NERVO, będąc jednym z najbardziej uznanych kobiecych duetów w branży muzycznej, nieprzerwanie zaskakują nas swoimi ponadczasowymi pomysłami. Już tego lata będziemy mieli okazję zobaczyć je w Polsce!


NERVO. Ponadczasowy sukces młodego wieku

Po podpisaniu w wieku 18 lat kontraktu z dotychczasowym gigantem świata muzycznego, Sony Music Publishing, perspektywy rozwoju dla duetu były nieograniczone. Na swoim koncie posiadają nagrodę Grammy za wspólne napisanie When Love Takes Over Davida Guetty i Kelly Rowland, a to wszystko dopełnia liczba miejsc na świecie, w jakim dane było nam zobaczyć NERVO.

Przeczytaj także: FISHER, Charlotte de Witte i Rüfüs Du Sol na FEST Festival 2022. Kiedy występy?

Ich niezwykle napięty grafik wypełniony jest rocznie ponad 200 występami na żywo na całym świecie, w tym występami na głównych scenach największych światowych festiwali takich jak Tomorrowland, Lollapalooza, EDC i Creamfields oraz w rezydentury w super klubach  Hakkasan, Omnia i Wet Republic w Las Vegas, Ushuaia na Ibizie. Przez niespełna 10 lat bliźniaczki znajdowały się w rankingu DJ Mag Top 100, a w zeszłorocznym zestawieniu uzyskały 18. miejsce. Przykłady miejsc odwiedzonych przez duet oraz statystyk jedynie potwierdzają to, z jak wpływowymi zawodniczkami mamy do czynienia, a niedługo liczba ta się powiększy poprzez kolejny występ duetu w Polsce!

NERVO - You're Gonna Love Again, posłuchaj!

Bliźniaczki ponownie w Polsce?

Na grafice przedstawiającej nadchodzące występy duetu w tym roku widnieje 50 miejsc, od Kanady przez Belgię po Hiszpanię, jednak jeden występ szczególnie przykuł naszą uwagę. Z prawej strony grafiki możemy zaobserwować zamazany napis "Fest Festival", który wygląda, jakby celowo miał dać nam znać o tym, że duet NERVO wróci do Polski po swoim ostatnim występie na Heartbeat Festival. W skład tegorocznej edycji festiwalu wejdą artyści tacy, jak The Chainsmokers, STROMAE czy Fisher, więc aby nie przegapić okazji na zobaczenie potężnego składu artystów w jednym miejscu, koniecznie zarezerwujcie sobie bilet na stronie wydarzenia.

Sprawdź także:

Alison Wonderland: "Pisanie numerów to mój proces oczyszczania z depresji"
Hardwell powrócił i ma dla nas co tydzień coś nowego. Słuchamy kolejnego numeru
Nigdy niewydana współpraca z gigantem elektroniki… Wywiad z topowym francuskim duetem EDM, Ofenbach!
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)