W sieci regularnie pojawiają się sety z jednego z nielicznych zeszłorocznego festiwalu hardstyle/hardcore. Organizatorzy imprezy dołożyli do kolekcji set Ncrypty. Co za moc! 0 UserComments

Ncrypta na Supremacy 2021. Rawstyle w najlepszym wydaniu

Artykuł dodano: 12 stycznia, godz. 15:02
Odsłony: 287x
W sieci regularnie pojawiają się sety z jednego z nielicznych zeszłorocznego festiwalu hardstyle/hardcore. Organizatorzy imprezy dołożyli do kolekcji set Ncrypty. Co za moc!


Ncrypta - live set z Supremacy 2021

W dniu wczorajszym na YouTube pojawiło się nagranie z półgodzinnego live seta z największej imprezy w klimacie hardstyle/hardcore, która miała możliwość się odbyć w zeszłym roku - mowa tu o Supremacy 2021. Festiwal odbył się w doskonale znanej przez fanów cięższych brzmień Brabanthallen.

Przeczytaj również: Poznaliśmy najlepszy hardstyle'owy utwór 2021 roku 

Line-up był pełen zawodników z pierwszej ligi, takich jak D-Fence, Bloodlust, nasz rodak Crypsis czy właśnie Ncrypta, którego set mamy do dyspozycji wraz z wideo, co pozwala odtworzyć emocje towarzyszące przebywaniu wśród tysięcy ludzi zostawiających zdrowie na parkiecie.

Zobacz - Ncrypta na Supremacy 2021

Co słychać u Ncrypty, gwiazdy rawstyle'u?

Mark Meyr, czyli Ncrypta to niemiecki producent, który w tym roku będzie obchodził 35 urodziny i wydaje się, że jest w absolutnie życiowej formie. Reprezentuje agencję Most Wanted DJs, a w 2022 roku jego pseudonim pojawia się w zapowiedziach takich festiwali jak Masters of Hardcore oraz Defqon.1.

Warto zaznaczyć, że w 2020 roku otworzył własny label - Identity Records, a efekty pracy można sprawdzić między innymi na Spotify. Dotychczas współpracował między innymi z takimi artystami jak Digital Punk, Killshot oraz Deadly Guns.

Czekamy niecierpliwie na nowości z Identity Records, a przede wszystkim na zobaczenie Ncrypty na festiwalowej scenie w 2022 roku!

Posłuchaj Killshot & Ncrypta - Uppercut (Supremacy edit)


Sprawdź także:

Thunderdome 2021 - nowości od organizatorów
Wyniki plebiscytu Hardcore Top 100 2021. Angerfist nie ma sobie równych
Masters of Hardcore powraca w 2022 roku - szczegóły
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)