Impreza Natalia Nykiel odbędzie się 15 lipca 2022 (Piątek), w klubie Hulakula Warszawa. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Natalia Nykiel

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...
Wyszukaj tani hotel

Natalia Nykiel

15 lipca 2022, Hulakula Warszawa, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Natalia Nykiel 15 lipca w Hulakula
Polska piosenkarka znana m.in. z takich utworów jak: „Bądź Duży”, „Error”, „P.R.I.D.E”, a także z jej najnowszego utworu „Niech płonie”
Natalia weszła na muzyczny rynek mocnym krokiem. Jej debiutancki album „Lupus Electro”, który ukazał się w 2014 roku zrewolucjonizował polską scenę elektroniczną i popową. Album uzyskał status Złotej Płyty, a single z tej płyty sprzedały się w nakładzie ponad 250 tys. kopii. Jednocześnie Natalia stała się niekwestionowaną muzyczną ikoną sieci, teledyski do jej utworów mają łącznie ponad 170 milionów wyświetleń!
Jej koncerty cieszą się ogromną popularnością. Jest jedną z niewielu polskich artystek, której koncerty to koncepcyjne widowiska. Wystąpiła na najważniejszych festiwalach w kraju i zagranicą. Zagrała m.in. na Audioriver Festival, Electronic Beats Festival w Köln, Męskim Graniu, Kraków Live Festival czy Orange Warsaw Festival.
W 2022 roku ukazał się najnowszy album Natalii „Regnum”. To najbardziej osobista wypowiedź w dorobku artystki. Materiał powstawał w trudnym czasie - kiedy zostaliśmy zmuszeni do odcięcia się od świata, stając pod przymusem konfrontacji z samymi sobą.
Uniwersum „Regnum” to świadoma i dojrzała kreacja, jednocześnie zawierająca się w trendzie dark romantic, ale opowiadająca także własną, nową historię. To podróż przez fantastyczną wizję przyszłości - niezrozumiałą, ale wciągającą i elektryzującą.
Płytę promują takie hity, jak „P.R.I.D.E.” i „Pętla”.
SOCIALE NATALII NYKIEL:
www.facebook.com/NykielNatalia
www.instagram.com/natnykiel/
Muzycznych emocji przed i po koncercie zapewni BLACK BELT GREG
KIEDY: 15.07.2022r. godz. 21:00 | Koncert po 23:00!
WSTĘP: 30 PLN
GDZIE: Hulakula ul. Jagiellońska 82b, Warszawa
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)