Jak dobrze wiemy, życie bywa przewrotne i nieprzewidywalne. Dotykają nas tragedie, które są dla nas niewyobrażalne. Jedna z nich przydarzyła znanemu nie tylko w Polsce DJ-owi o pseudonimie Skytech. 0 UserComments

Nasz przyjaciel DJ stracił dom w pożarze. Każdy z nas może pomóc!

Artykuł dodano: 28 lipca, godz. 17:06
Odsłony: 1162x
Jak dobrze wiemy, życie bywa przewrotne i nieprzewidywalne. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co nas spotka. Czasami są to szczęśliwe momenty, które zapamiętamy do końca życia. Niestety dotykają nas również tragedie, które są dla nas niewyobrażalne. Jedna z nich przydarzyła się znanemu nie tylko w Polsce DJ-owi o pseudonimie Skytech. O tym, jak można pomóc Mateuszowi, dowiecie się w tym artykule. 


Niewyobrażalna tragedia polskiej gwiazdy

Skytech to jedna z najbardziej pozytywnych osób ze środowiska DJ-ów, jaką kiedykolwiek miałem przyjemność poznać. Mateusz jest związany ze sceną muzyki elektronicznej od wielu, wielu lat, a jego utwory grane były w przeszłości na całym świecie przez takie gwiazdy jak np. R3HAB, Tiesto czy duet Bassjackers. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego EDM-u za granicą, a swoim dorobkiem muzycznym przewyższa niejednego producenta spoza Polski.

Niestety, tak jak już mówiłem. Życie bywa nieprzewidywalne, a dla Skytecha tym nieprzewidzianym wydarzeniem był pożar jego własnego domu w Komornikach. Od żony DJ-a, Kamili, możemy dowiedzieć się, że nie było ich wtedy w domu, ponieważ całą rodziną wyjechali oni do swoich krewnych. Jak sama pisze  ogrom strat jest niewyobrażalny, a ich cały dobytek spłonął w kilka chwil. Pamiętajmy, że Mateusz i Kamila są rodzicami czwórki dzieci. Mówiąc szczerze, łamie mi się serce podczas pisania tegoż artykułu, ale kto zareagowałby inaczej na tragedię takich rozmiarów?

Co z twórczością Skytecha? Tutaj możemy odetchnąć  plusem jest fakt, że Mateusz posiada studio z dala od swojego domu, a więc jego twórczość nie ucierpi. Jak poinformowała Ochotnicza Straż Pożarna w Luboniu, na miejscu zdarzenia były trzy zastępy OSP i jedna jednostka PSP w Poznaniu. Uratowano jednak mienie znacznej wartości, nie mniej straty są ogromne. Nie dopuszczono również do rozprzestrzenienia się ognia do budynków obok z uwagi na to, że była to konstrukcja szeregowa.

Jak możesz pomóc Skytechowi i jego rodzinie? Na portalu Zrzutka.pl powstała zbiórka o nazwie: Rodzina straciła dom w pożarze. Jest ona oficjalna i została założona przez żonę Skytecha. Liczy się każda pomoc i każda złotówka. Do końca akcji zostało 59 dni, a wspierających jest już 160, co przekłada się na aktualne zebranych 10,750 złotych. Cel zbiórki to 30 tysięcy, a pomóc możesz nawet Ty. Każdy z Was może dołożyć swoją własną cegiełkę dla tego jakże szlachetnego celu. Na koniec warto dodać, że strona Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat.

Ty też możesz pomóc Skytechowi i jego rodzinie!


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)