To już ostatni moment, żeby jeszcze zmienić dotychczasowe plany dotyczące dzisiejszej nocy! Ostatni moment, żeby wsiąść ze znajomymi w auto i zdecydować się na wycieczkę do pięknego Trójmiasta! 33 UserComments

Najlepsze kawałki Ferry'ego Corstena!

Artykuł dodano: 30 kwietnia 2012, godz. 20:03
Odsłony: 7581x

To już ostatni moment, żeby jeszcze zmienić dotychczasowe plany dotyczące dzisiejszej nocy! Ostatni moment, żeby wsiąść ze znajomymi do auta i zdecydować się na wycieczkę do pięknego Trójmiasta! Majówka w Sopocie, Gdyni i Gdańsku to pomysł sprawdzający się co roku, a tym razem jest jeszcze dodatkowy powód - polska edycja Full On Ferry!

Legenda muzyki trance Ferry Corsten dziś grać będzie sam oraz z młodszymi kolegami po fachu back to back - będą dziś w Gdańsku Mat Zo, Shogun i Deniz Koyu, będzie Skytech, ale najbardziej chyba czekamy na zestaw sprawdzonych numerów autorstwa Corstena, których dorobił się w swojej karierze wielu, a nawet bardzo wielu.

Czekamy na Wasze ulubione tracki Ferrego, listę najbardziej ulubionych przekażemy pzredstawicielom MSM Events, którzy przekażą ją gwieździe dzisiejszej nocy.

 A oto nasza subiektywna lista 7 najbardziej wspaniałych utworów autorskich Corstena:

7 wspaniałych: Ferry Corsten

1. Out of The Blue

2. Galaxia

3. Indigo

4. Punk

5. Beautiful

6. Rock Your Body Rock

7. The Right Away

System F. - Out Of The Blue (Original 12" Version)

Ferry Corsten - Galaxia

Ferry Corsten - Indigo (Original Mix)

Ferry Corsten - Punk ( Original Mix )

Ferry Corsten - Beautiful (Original Extended) [HQ]

Ferry Corsten - Rock Your Body, Rock (Album version)

Ferry Corsten - Right of Way

Komentarze
 • kicak2511 maja 2012, godz. 22:51
  Moje wrażenia???
  Po pierwsze mam już 30 lat i czuje się staro:)
  Po drugie przyjechałem tylko na set Ferrego, bo Mat Zo i Shogun mi nie podchodzi.
  Po trzecie Ferry zagrał na 4+, ale duży plus za to, że zagrał prawie całą WKND, nawet A Day Without Rain, której się nie spodziewałem na mocno bitowej imprezie:) Fajnie, że Piwo było od ręki (a nie za żetony) i kibel łatwo dostepny:)
  Piszę jednak nie po to, żeby pisać o wrażeniach, lecz żeby odnieść się do trendów trancu jakie istnieją w 2012 roku. Chciałbym się odnieść do ludzi w wieku mi podobnym. moja przygoda z muzyką techno zaczęła się w 1998 roku gdy usłyszałem na Vivie niemieckiej van Dyka - For an Angel i Chicane'a - Saltwater. To było pierwsze zauroczenie takim rodzajem muzyki po Mr. President i Fun Factory:) Mając 16 lat zacząłem się wgłębiać w muzykę zwaną TECHNO i TRANCE nakręcając kolegów w swoim wieku o pięknie tej muzyki (co z resztą mi się udało). Przeżyliśmy razem Love Parade w 2003 i w 2006 roku w Berlinie, gdy widząc po raz pierwszy van Dyka na żywo przy aniołku nasuwałem z całych sił płacząc, że widzę go na żywo i tańczę przy muzie, którą puszcza. Płakałem jak piz.....da:) Gdyż od 98 roku uważam go za guru muzyki trancowej (tzw. electronic dance music). Załapałem sie jeszcze na Stadium of Sound w 2007 roku, gdzie przeżyłem jedno z największych marzeń swojego życia z intrem Clinta Mansella z LOTR:) To był mój ostatni event do FoF, czyli 5 lat pełnych lat bez eventów (w tym czasie żona, dziecko itp. :) ) Wybrałem się na FoF w ostatnim momencie, bo jakoś nie miałem chęci 2 maja iść na ta imprezę, ale cieszę się, że się na niej pojawiłem:)
  Ale sedno mojego biadolenia jest takie:) Od 14 lat za Boga muzyki elektronicznej uważam van Dyka i żaden Tiesto czy AvB go nie jest w stanie przebić jak dla mnie.
  I co się dzieję w tym roku? Ferry wydaję WKND, a PvD Evolution. I szczerze po parunatokrotnym przesłuchaniu Evolution moge uznać, że "może połowa płyty" jest dobra, reszta jest po prostu słaba! Każdy jego album od 98 roku maglowałem latami, aż do dziś, a tu taka niespodzianka:( Po parokrotnym przesłuchaniu WKND stwierdzam, że płyta jest za***iście przygotowana i mocno wpadająca w ucho, daje jej osobiście 5+ (z dużym plusem). Mimo, że ludzie je...bią np na Aint No Stoppin, że Popowe itp., To Ferry nagrał wg mnie za***isty album.
  Bo prawdę mówiąc czym jest Trance dla słuchaczy w 2012 roku??? Bo widzę co mnie najbardziej załamuje, że w dzisiejszych czasach rządzi Arty, Avicii czy Swedish House Mafia. A nie o tym w muzyce technicznej chodzi;/ Czy ktos zgadza się ze mną???????? Pozdrawiam
 • feelnomenal27 listopada 2012, godz. 13:16
  System F - Insolation (Ferry Corsten Flashover Remix)
 • feelnomenal27 listopada 2012, godz. 13:18
  Kocur powyzej sluchany od 7 lat. Nie do znudzenia zwlaszcza w secie Ferrego Nature One 2005...
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (33)