Swojej premiery w końcu doczekał się tegoroczny najpopularniejszy utwór EDC Las Vegas. Jak brzmi triumfatorska produkcja? 0 UserComments

Najczęściej grany utwór na EDC Las Vegas 2022 doczekał się premiery. Sprawdź to zaskakujące brzmienie

Artykuł dodano: 28 czerwca, godz. 10:14
Odsłony: 691x
Swojej premiery w końcu doczekał się tegoroczny najpopularniejszy utwór EDC Las Vegas. Jak brzmi triumfatorska produkcja?


Sukces jeszcze przed premierą

Już ponad miesiąc mija od ostatniej edycji EDC Las Vegas. W tym roku festiwal zaprezentował się bardzo pozytywnie. Chociaż nie była to impreza, na której doczekaliśmy się nie wiadomo jak elektryzujących zapowiedzi, to jednak znalazło się kilka punktów, na których warto jest zawiesić oko.

Przede wszystkim impreza szczyciła się idealnym wręcz line-upem. Prawdopodobnie każdy słuchacz muzyki elektronicznej na ostatnim EDC Las Vegas znalazłby coś dla siebie. Wszystko dzięki bardzo szerokiemu przekrojowi artystów widniejących w line-upie. Dodając do tego zaskakującą ilość scen oraz satysfakcjonującą estetycznie oprawę wizualną, otrzymujemy z pewnością jeden z najatrakcyjniejszych festiwali tego roku.

Nie obyło się jednak bez niespodzianek. Analizując już ostatnio listę najczęściej granych utworów na EDC Las Vegas 2022, można było się nie lada zaskoczyć. Bo o ile pierwsza część zestawienia nie była nie wiadomo jak odkrywcza, tak na podium stały dwa kawałki, które w chwili trwania festiwalu nawet nie były oficjalnie opublikowane.

Przeczytaj też: TOP 10 utworów, które najczęściej leciały na ostatnim EDC Las Vegas. Miejsce pierwsze sporą niespodzianką

Pierwszy z nich, czyli utwór Chromatic zespołu Anti Up (Chris Lake & Chris Lorenzo) doczekał się premiery niedługo po zakończeniu całej imprezy. Drugi z tajemniczych kawałków, a tym samym najczęściej grany utwór na ostatnim EDC, nie doczekał się publikacji... aż do teraz.

Utwór Ray'a Volpe Laserbeam, bo o nim mowa, został właśnie wypuszczony za pośrednictwem wytwórni Disciple. Sam utwór jest typowym festiwalowym bangerem. Zgodnie z tytułem znajdziemy w nim sporo odniesień do dźwięków laserów. Chociaż jest to raczej basowa propozycja, mnie osobiście mocno chilluje.

Cały utwór przypadnie raczej do gustu fanom cięższych odmian dubstepu. Produkcję znajdziecie już teraz na platformie YouTube. Po przesłuchaniu koniecznie dajcie nam znać na naszym Facebooku, czy dziwi Was, że ta produkcja została najczęściej granym utworem na ostatnim EDC Las Vegas

Ray Volpe - Laserbeam

Sprawdź także

- Morze gwiazd zalewa line-up Sunrise Festiwal 2022. Aż 16 nowych artystów
- Jak zaoszczędzić na festiwalowy bilet? Oto kilka porad
- Alesso z kolejnym singlem! Gotowi na jego dwa występy w Polsce?
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)