Zedd rozpoczął swój set na EDC Las Vegas 2021 mashupem dwóch najbardziej viralowych utworów, z którego nagranie przejęło EDM'owy internet. Sprawdźcie sami! 0 UserComments

Nagranie, którym zachwycają się wszyscy - intro Zedd'a na EDC Las Vegas 2021

Artykuł dodano: 28 października 2021, godz. 08:31
Odsłony: 772x
Zedd rozpoczął swój set na EDC Las Vegas 2021 mashupem dwóch najbardziej viralowych utworów, z którego nagranie przejęło EDM'owy internet. Sprawdźcie sami!


W dniach 22-24 października odbyła się przełożona 25. edycja Electric Daisy Carnival w Las Vegas. Przez cały weekend na terenie festiwalu zebrało się blisko 450 000 osób. Na ośmiu pełnowymiarowych scenach zagrały setki artystów reprezentujących najróżniejsze gatunki elektroniki, więc wymienianie line-up'u mija się w tym wypadku z celem.

Ograniczmy się do wspomnienia, że na EDC miały miejsce takie sety jak R3HAB B2B Afrojack, Vintage Culture B2B Solardo, Diplo z gościem specjalnym - Lil Nas X'em i Martin Garrix po raz pierwszy w historii jako AREA21.

Zedd i intro festiwalu EDC Las Vegas 2021

Jednym z wielkich obecnych w Las Vegas w miniony weekend był Zedd - niemiecki DJ i producent rosyjskiego pochodzenia, który podobnie jak Marshmello i DJ Snake swoimi produkcjami podbija wszystkie możliwe listy przebojów, a podczas występów daje się puścić wodze fantazji. 

Zwycięzca nagrody Grammy za numer Clarity był jednym z ostatnich występujących na scenie cosmicMeadow w ostatni dzień festiwalu i bez wątpliwości jednym z najbardziej pamiętnych. Wszystko za sprawą jego niespodziewanego, przygotowanego specjalnie na EDC, intro.

Jego występ rozpoczął się od mashupu dwóch najbardziej viralowych elementów muzycznych tego roku - tytułowego kawałka netfliksowego serialu Squid Game (chyba już każdy go słyszał, czyż nie?) oraz przełomowego house'owego hitu lata autorstwa ACRAZE pt. Do It To It.

Obie produkcje zostały ze sobą perfekcyjnie połączone, a towarzyszące im wizualizacje i pirotechnika wzorowo dopełniły show.

Obejrzyj nagranie z Squid Game / Do It To It (Zedd Edit) prosto z EDC Las Vegas 2021

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)