Po premierze singla „Rainbow”, oczekiwania względem nowego albumu Estivy były przeogromne. Dziś pierwsza część materiału „Spectacle”, dostępna jest już w popularnych sklepach i serwisach cyfrowych. 2 UserComments

Muzyczny spektakl w wykonaniu Estivy

Artykuł dodano: 24 lipca 2018, godz. 10:58
Odsłony: 1929x
Kiedy cały klubowy świat usłyszał nośny singiel „Rainbow”, oczekiwania względem nowego studyjnego albumu Estivy urosły do ogromnych rozmiarów. Dziś utwór ten możemy usłyszeć niemal na każdym dużym festiwalu, a inne produkcje z płyty „Spectacle” grają m.in. ATB, Above & Beyond czy Armin Van Buuren. Jednak to nie wszystko, bo już wkrótce ukaże się druga odsłona tego genialnego materiału.


Steven Baan, który na scenie muzycznej używa pseudonimu Estiva urodził się w 1987 roku, w małym miasteczku Reeuwijk na południu Holandii. W młodym wieku godzinami przesłuchiwał kompilacje Tiësto pt. „In Search Of Sunrise”, dzięki czemu pokochał muzykę trance i zapragnął samemu tworzyć podobne dźwięki. Jego producenckie umiejętności rosły niezwykle szybko i w końcu na początku 2006 roku marzenia stały się rzeczywistością. Zaczęło się od wydania EP’ki „Stella”. Numer otrzymał duże wsparcie od największych gwiazd sceny klubowej, a sam Steven zyskał dodatkowy bodziec do pokazania światu swoich ogromnych możliwości.
Wydawnictwo „Spectacle I” to drugi w karierze, autorski album tego utalentowanego artysty. 14 znakomitych kompozycji, wśród których m.in. „Rainbow” z Rubenem De Ronde, „Cubes”, „Bloom” czy „Sun Goes Down”. Większość utworów, wielokrotnie mogliśmy usłyszeć podczas kultowej audycji A State Of Trance. Materiał jest efektem niezwykłej wytrwałości i długiej, ciężkiej pracy w studio.

Estiva zamyka w ten sposób jeden rozdział i już szykuje kolejne, jeszcze mocniejsze uderzenie!


Tracklista:
01. Cubes
02. Rainbow (with Ruben De Ronde)
03. The One
04. Bloom
05. Hero (with Dezza)
06. Alive
07. Quickdraw
08. Flares
09. Coral
10. Daglicht Incoming
11. Sun Goes Down
12. Rage Race
13. The Maze
14. Encore Encore

Premiera: 20.07.2018 (ProLogic Music), JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

Więcej informacji na www.prologicmusic.pl oraz na www.facebook.com/prologicmusicpl

Cubes


Rainbow


Sun Goes Down

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (2)