Poznańska Scena Klubowa ma ogromną przyjemność zaprosić Was wszystkich na pierwsze takie wydarzenie w Poznaniu. Już 18.11.2011 w klubie Baker Street ul. Piekary 22/23 odbędzie się impreza „Motyle Dla Hospicjum”, z któ 6 UserComments

Motyle dla Hospicjum @ Baker Street - Poznań

Artykuł dodano: 9 listopada 2011, godz. 13:08
Odsłony: 17131x

Poznańska Scena Klubowa ma ogromną przyjemność zaprosić Was wszystkich na pierwsze takie wydarzenie w Poznaniu.

Już 18.11.2011 w klubie Baker Street ul. Piekary 22/23 odbędzie się impreza „Motyle Dla Hospicjum”, z której to cały dochód zostanie przekazany na rzecz rozbudowy Hospicjum Palium w Poznaniu.

(www.hospicjum-palium.pl).

Dlaczego motyle?

Bo motyl to symbol duszy, delikatności i wrażliwości. Oznacza także zmianę, metamorfozę. Chcemy, by zmienił się stosunek do cierpiących i umierających. Pragniemy uwrażliwiać, otwierać oczy na cierpienia ludzi ciężko chorych. Podarujmy miejsce cierpiącym chorym
Miejsce w naszych sercach, a także w Hospicjum – jedynym stacjonarnym ośrodku opieki paliatywnej w Poznaniu. Codziennie około 20 osób czeka na wolne łóżko w Hospicjum Palium. Dla tych pacjentów czas jest na wagę złota. Opieka w Hospicjum niesie ulgę cierpiącemu choremu i wspiera Jego bliskich.

Jak pomóc?

W tej chwili poznański ośrodek oferuje 24 miejsca stacjonarnej opieki całodobowej. W planach rozbudowy jest kolejnych 12. Uda się, jeśli połączymy siły, dusze i serca.

NA IMPREZIE ZAGRAJĄ:

- Loiu & Scibi –

Współpraca duetu Loui & Scibi rozpoczęła się od produkcji "Feel The Sun", długo oczekiwanej i w końcu wydanej w sierpniu 2009 roku w O2Precords. Do swoich nagrań często wykorzystują żywe instrumenty, które wnoszą do ich produkcji dużo świeżości.
Jesienią 2009 roku, za sprawą 'Diamondhouse', światło dzienne ujrzał kolejny singiel duetu zatytułowany "This Is How We Do It", do którego głosu użyczył wokalista Jacob A., a remixy przygotowali Dj Meme, Cosmic Funk i Divided Souls. Utwór, będący doskonałą mieszanką klasycznego brzmienia i świeżych syntezatorowych linii, przyprawiony dużą ilością gorącego brzmienia saksofonu, spotkał się ze znakomitym przyjęciem wśród ścisłej czołówki muzyki house m.in. Junior Jack, Milk & Sugar, Soul Avengerz, Erick Morillo, Stonebridge, Yves Murasca, Raul Rincon, Warren Clarke, Amorhouse, Dario D'Attis, The Good Guys, Alfred Azzetto, Stereo Mutants, Christian Hornbostel, Deep Josh i wielu innych. Trafił też do rozgłośni radiowych takich jak słynne Ibiza Global Radio, czy SSRadio UK, a przez niektórych określany nawet jako najlepszy polski house'owy utwór. Został także wybrany do prestiżowej kompilacji "Defected In The House Brazil '11".
Ostatnio wydali singiel, który ukazał się w wytwórni "Purple Music". Wokalu użyczyła amerykańska wokalistka Andrea Love, która śpiewała m.in. z Praised Cats w kawałku „Shined on Me” (a także 'We Got Love').
Niedługo ukaże się kolejny singiel duetu Loui & Scibi o nazwie "Around" z remixem m.in. Thomas'a De Lorenzo. Opróćz tego duet nagrał kilka remixów takich jak :
Distant People "Rhythm Of My Love", Yves Murasca "Happy", Wet Fingers "Like That" czy Amorhouse ft. Hanna Hais "Le Declic".

- Gregory –

Jako osiemnastolatek zadebiutował w szeregu klubach na Wybrzeżu, gdzie w krótkim czasie zdobył serca rzeszy klubowiczów, stał się jednym z najbardziej popularnych i medialnych DJ-ów w Polsce. Showman, preferujący flexy style, mistrz konsolety o nieprzewidywalnych możliwościach, człowiek o wielu twarzach z nieograniczoną liczbą pomysłów. Wylansował się na DJ serwującego niepowtarzalne tranceowo-houseowe mixy, którym zawsze towarzyszy wspaniała, światowa oprawa.

Przez kilka lat rezydował w klubie Paka w Karpicku. Dzięki współpracy z radiem RMI wystąpił na wielu evantach: RMI Explosion I i II edycji, RMI Trance Explosion oraz RMI Summer Party. Warto wspomnieć również, że był uczestnikiem Club Rotation 2002, Creamfields 2003, Akcji Lato From West To East 2003 i 2004 oraz Open Your Eyes w 2005 roku.

Jednak do największych i najbliższych sercu sukcesów zalicza niezapomniane, krajowe trasy koncertowe wraz z DJ-ami: Westbam, Blanc & Jones, ATB. oraz imprezy Sunrise Festiwal 2006, 2007, 2008, 2009. W roku 2008 otrzymał nagrodę podczas Sunset Music Awards dla największego SHOWMENA na polskiej scenie klubowej. Swoim graniem rozgrzewa, inspiruje i zachwyca nie tylko w Polsce, z powodzeniem i ogromną sympatią został przyjęty także poza granicami kraju. Jest częstym gościem brytyjskich klubów, można go spotkać i posłuchać w Manchesterze - Tangled Club i Boulevard Club Carnival.

- Quiz -

dla przyjaciół i znajomych Tomek.
Początki jego dj-skiej kariery sięgają lat 90-tych. Czasy kiedy w klubach jednoznacznie królowały hity takich wykonawców jak : Dr Alban czy też La bouche.
Jego zainteresowania pod kątem muzyki były i są do dziś bardzo szerokie ze wskazaniem na house’owe brzmienia.
Swoje kilkunastoletnie doświadczenia potrafi wykorzystać przenosząc do klubu, gdzie w danej chwili zaspokaja od strony muzycznej najbardziej wymagających klubowiczów.

Muzyka to jego życiowa pasja, której oddaje się w pełni. Kolekcjoner kilkunastu tysięcy płyt vinylowych, o których twierdzi, że w dotyku są ,,aksamitne niczym ciało kobiety''.
Poprzez wykorzystywanie tego typu nośników potrafi docenić trud i pracę włożoną przez danego artystę , stąd też jego miłość do vinyli. Rezydował w wielu znanych i cenionych klubach w Polsce m.in. :

*Fiesta – sieć klubów dyskotekowych ( 9 lat)
*Pyramid – Chojęcin (4 lata)
*Fabryka Rytmów – Ostrów Wlkp (1 rok)
*Pulsar – Poznań (2 lata)
*Ekwador- Manieczki ( od 2008 roku do teraz)

Jako DJ został zauważony i doceniony przez przedstawicieli MDT , w efekcie czego został zaproszony na Independence w poznańskiej hali Arena. Jego doskonały występ
zaowocował tym, że został czterokrotnie zaproszony na główną scenę Sunrise Festival. Ogromne doświadczenie wraz z doskonałą techniką mixowania to jego wizytówka. To wszystko sprawiło, że występował na dużych klubowych eventach : Independence, Sunrise Festival 2006' i 2007' 2010' 2011', Insomnia Open Air Festival, Tunnel Electrocity 2008' i 2010', Euforia Festiwal.
obecnie resident klubu "EKWADOR". "Proszę się nie martwić, wszystko będzie dobrze", wiedząc, że dobrze już nie będzie. Hospicjum to słowo, które przytłacza emocjonalnym bagażem.Móc dać w jakimś stopniu radość osobom ,które tego potrzebują najbardziej... to dla mnie wielki zaszczyt a nie wyróżnienie.Jestem szczęśliwy że w trudnych chwilach mogę się połączyć z ludzmi ,którzy należą do "świata naszej wielkiej rodziny" DJ QUIZ

- Dj Kosti -

Nic nie wskazywało na to, że jego spokojne życie dziecka złączy się z jakże fascynującym światem muzyki. Szewczyk Sebastian (DJ Kosti) urodził się 8 lutego 1983 roku. Pierwszy raz za konsolą stanął w roku 1998, co zapoczątkowało przygodę z graniem. Od roku 2002 pobierał naukę u DJ'a Tiddeya, który pokazał mu świat profesjonalnego mixowania. Właśnie u jego boku pierwszy raz zagrał oficjalnie jako Kosti. Zaczynał od grania w małych klubach. Do dnia dzisiejszego miał okazję grać w wielu wielkich klubach oraz eventach na terenie całego kraju. Upór, wytrwałość i zaangażownie zaowocowało nawiązaniem wielu cennych kontaktów i przyjaźni z DJ'ami. Miał okazję stanąć u boku gwiazd z Polski, jak i zagranicy. Brał udział w ogólnopolskich bitwach DJ'i, gdzie niejednokrotnie stawał na podium. Wiele zawdzięcza jednemu z zaprzyjaźnionych DJ'i - Carsten Hell, bez którego nie zaistniałby w wielu klubach. Przez pierwszy okres swojego grania szukał stylu dla siebie. W setach DJ'a Kosti'ego dominuje holenderski Trance & Tech Trance. Bywają również sety Housowe jak i Electro, w których równie znakomicie daje sobie radę.Należy do jednej z większych agencji bookingowych www.vip-agency.pl .Od 2007 do 2009 rezydent klubu SUBWAY w Poznaniu. Obecnie rezydent klubu DEEP

"Jest to wydarzeni zupelnie inne przy ktorym masz świadomosc że cos dajesz a nie zabierasz. Piekny czyn gdzie człowiek pokazuje że nie sa mu obojetni inni ludzie, ludzie ktorzy czekaja na uśmiech chwilkę zainteresowania. Bardzo mi sie podoba że właśnie taka impreza bedzie miala miejsce ,spotkanie z przyjaciolmi, klubowaiczami ktore zaowocuje pomoca. MUZYKA PŁUNACA Z SERCA SPRAWIA RADOSC LUDZIOM I JEST DLA NICH
Pozdrawiam Wszystkich Kosti

- Stiu -

dla znajomych stiuard to nikt inny jak Błażej Swojak. Swoją przygodę z muzyką zaczynał jak chyba każdy w tym kraju od zabaw z programami komputerowymi jednak z czasem poczuł nie dosyt i postanowił zakupić swoją pierwszą profesjonalną konsolę ( 2xcdj 100 djm 500) Po raz pierwszy w klubie zagrał w 2002 roku. Był rezydentem kilku poznańskich klubów z których jednak zrezygnował ponieważ czuł że nie może rozwijać sie muzycznie. Od zawsze na pierwszym miejscu w jego zyciu byla muzyka a przede wszystkim House, Tech-House oraz Techno czasem ta grupa rozszerzyła się o minimal oraz jeszcze inne odmiany hous'u. Jest rozpoznawalną sylwetką na Poznańskim rynku muzycznym jednak nie grywa zbyt często po klubach gdyż wychodzi z założenia iż lepiej zagrać raz w miesiącu ale muzykę którą kocha dla ludzi którzy czują te same klimaty.

"Dlaczego warto pomagać? Sam nie wiem co mnie naszło by zorganizować tą imprezę może fakt, że ludzie których kochamy tak często odchodzą co jest przykre i nie zawsze odchodzą w spokoju i w poczuciu miłości wielu z nich strasznie cierpi i potrzebuje naszej pomocy a jak mają o to prosić? Możemy pomóc grając i świetnie się bawiąc ja będę balował jak nigdy bo wiem, że w ten sposób mogę pomafać a ty?"

- Iann -

urodzony w Poznaniu w 1987 roku, przygodę z muzyką rozpoczął stosunkowo niedawno.. w 2006 roku podczas promocji imprez Westa jego drogi zeszły się z Dj-em Gregorym, bacznie przypatrując się jego mixowaniu postanowił, że spróbuje swoich sił na konsolecie.. Metodą prób i błędów stawiał pierwsze kroki djskiej sztuki, aktualnie doskonali technike w domowym zaciszu oraz wystepuje w Poznanskich klubach. Najczesciej można go usłyszec w klubie Buddha Bar w Poznaniu gdzie od 2009 rezyduje oraz w klubie Baker Street w Poznaniu.W sierpniu 2011 miał możliwość zaprezentowania sie na Audiolake Festival w Kotlinie Kłodzkiej oraz na największym Campusie Akademickim w Łazach. Ulubionym gatunkiem muzyki jest szeroko pojęta odmiana gatunków house od delikatnych vocal house'ów poprzez progressive house, deep house oraz tech house, co nie oznacza że gra wylacznie w tym klimacie.. najważniejsza jest publiczność, która żywo reaguje jak gra dj i to w tym wszystkim jest dla niego najpiekniejsze..

"..życie nie do każdego uśmiecha sie pełnym blaskiem, jeśli można w jakimś stopniu to życie potrzebującym rozjaśnić poprzez takie akcje jak "Motyle dla Hospicjum" to moge grać dla takich celów codziennie.. Dozobaczenia w Baker ! "

- Bart Hade -

Bart Hade ur. 12 lutego 1988 w Poznaniu – obecnie student AWF w Poznaniu. Pasję do muzyki odziedziczył po ojcu – gitarzyście solowym. Od najmłodszych lat interesowała go muzyka. W wieku 9 lat pobierał nauki na syntezatorze w szkole muzycznej. Swoje powołanie odnalazł w muzyce House. W 2003 roku rozpoczęła się jego przygoda z dj’ingiem. Począwszy od organizacji imprez w szkole średniej po imprezy w klubach na terenie Poznania. W swoich setach preferuje: deep, funky, vocal oraz mocniejsze brzmienia tech, progressive. W latach 2008 – 2010 w klubie Fantasy Park w każdy wtorek prezentował deep, funky, vocal, latino house. Z klubem Fantasy Park współpracuje do dziś. W klubie Amboseli Club zrealizował takie projekty jak Copacabana Night oraz Miami Vice. Prowadził cykl imprez Essential of House w klubie Buena Vista Club (Poznań). Swoją inspiracje czerpie z Ibizy, dlatego w swoich setach chce przekazać klimat wywodzący się z gorącej Hiszpanii. W 2010 roku zakłada CMC Agency – wyjazdy na eventy w Polsce i za granicą. Za sukces można uznać współprace z Klubem Ekwador (Manieczki) i organizacje wyjazdów na imprezy klubu oraz współpracę z BTL Agency (Czechy) wyjazdy na Tranc Fusion. Głównym celem agencji jest stworzenie grupy sympatyków muzyki klubowej. W 2011 roku nawiązuje współprace z siecią sklepów New Yorker. W 2011 roku dołącza do kolektywu „Vibes Of Ibiza”. Współpraca z MDT Embros przy Sunrise Festival 2011. Zwycięzca konkursu Audiolake 2011. Jak sam mówi: „Realizuję swoje marzenia. Jeżeli mamy określony cel. To dzięki ciężkiej pracy i wiary w siebie możemy go osiągnąć”.

"Muzyka jest jak lek na całe zło gdy zostaniesz sam ona będzie przy tobie i tym razem się to sprawdza bo jest i pomaga ludziom którzy jej potrzebują dlatego będę z Wami w Baker gdzie ona połączy Nas wszystkich"

- Ray Vee -

Młody dj zapoczątkował swoje granie gdy miał 11 lat wtedy też pierwszy raz stanął za konsoletą i zrobił pierwszą w swoim życiu dyskotekę .Zafascynowany graniem Łukasz Skołuda (Dj Ray Vee) Urodzony w Poznaniu , szukając tego co kręci go najbardziej , przerabiając wiele tematów muzycznych , odnalazł się w świecie muzyki House i Elektro House ,mając 14 lat postanowił spróbować zagrać w clubach początki miał ciezkie no ale po pół roku wybił z graniem

"Zdecydowałem się uczestniczyć w tej imprezie, ponieważ lubię dobrą zabawę, a w tym przypadku możemy również wesprzeć tę placówkę. Lubię łączyć przyjemne z pożytecznym, a to przedsięwzięcie bedzie miało taki charatker.Reasumując zapraszam wszystkich do akcji "Motyle Dla Hospicjum" która odbedzie się dnia 18 listopada w klubie Baker St. (ul. Piekary 22/23)"

- Mike-L -

Michał Lisiak młody,zaledwie 19-sto letni Dj z wielkimi ambicjami i początkujący producent.
Obecnie rezydent klubu Hypnotik w Opalenicy.
Zaczynał gdy miał 14 lat na programach komputerowych
jak większość obecnych dj`i. Z czasem zapracował sobie na swoj pierwszy
sprzęt i pomimo tego iż nie był on najlepszej klasy poświęcał na naukę bardzo dużo czasu
i są tego skutki. Mike-L od ponad 3 lat grywa w klubach na terenie całej polski a przedewszystkim w Poznaniu.

"To przykre, że tak wielu ludzi codziennie czeka na miejsce w Hospicjum i odbijają się z kwitkiem oraz jeszcze większym przygnębieniem w ostatnich chwilach swojego życia... Jeżeli można pomóc w sposób jaki kocham czyli po przez muzykę to moja obecność jest tam obowiązkowa" 
 

Time Table:

21.00 Iann
22.00 Iann
23.00 Loui & Scibi
24.00 Stiu
1.00 Gregory
2.00 Bart Hade
3.00 Bart Hade Iann back 2 back
4.00 Stiu Iann back 2 back


21.00 Mike-L
22.00 Mike-L
23.00 Kostii
24.00 Quiz
1.30 Ray Vee
2.30 Mike-L
3.30 Kost Ray Vee back 2 back
4.00 Ray Vee Mike-L back 2 back


Bądź na bieżąco: słuchaj Planety Fm 90,6 oraz 99, 4 albo oglądaj TVP 3 POZNAŃ!

Klikaj "Lubię to" na http://www.facebook.com/poznanskascenaklubowa

Polecamy również:
www.andersiahotel.pl

Wstęp: 10 zł
Start: 21:00
Baker St. ul Piekary 22/23 Poznań
Selekcja na wejściu - nie wpuszczamy osób pijanych, agresywnych itd pełna kultura jak zawsze w klubie Baker ST.

CAŁY DOCHÓD PRZEZNACZAMY NA RZECZ ROZBUDOWY HOSPICJUM PALIUM NA OS. RUSA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bawić będziemy się jak nigdy ale pamiętajcie - bawimy się bezpiecznie i w przyjacielskiej atmosferze :)

Niech BASS buja Was

Do Zobaczenia

Komentarze
 • stiuard9 listopada 2011, godz. 13:47
  Pięknie :)
 • Borat919 listopada 2011, godz. 16:44
  Wybornie :) Borat poleca jako współadmin :D
 • sweetlady9 listopada 2011, godz. 19:59
  dla takich imprez warto wyjść z domu i wydać 10zł na bilet:)
 • sajmon20069 listopada 2011, godz. 20:59
  Ciekawa impreza doborowe towarzystwo dji... i szczytny cel pomoc hospicjum..brawo za taka impreze!!! postaram sie wpasc zobaczyc mam nadzieje dam rade..bo w sobote independance :)
 • TyPeRdYk15 listopada 2011, godz. 09:48
  Fajna inicjatywa:)
 • DeeJay ija...17 listopada 2011, godz. 18:00
  Fajnie, fajnie... Oby tylko chętni wsparcia inicjatywy zmieścili się w klubie BS!
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (6)