Dopiero co mieliśmy kwiecień, a tymczasem zbliżamy się już do końca maja i do kolejnego wydania programu „MonteR broadcast”  W majowej edycji tego coraz bardziej popularnego programu znajdziecie ocz 0 UserComments

MonteR broadcast 2012/05 – gość DJ INOX

Artykuł dodano: 15 maja 2012, godz. 20:00
Odsłony: 5945x

Dopiero co mieliśmy kwiecień, a tymczasem zbliżamy się już do końca maja i do kolejnego wydania programu „MonteR broadcast” 


W majowej edycji tego coraz bardziej popularnego programu znajdziecie oczywiście dużo dużo nowości, ale i powrotów do przeszłości i gadżetów dla słuchaczy. Ale zwracamy Wam uwagę, że w „MonteR broadcast”  najważniejsi są goście, a tym razem będzie nim doskonale znany większości z Was DJ INOX


DJ INOX - za konsoletą od 18 lat. Wielki miłośnik wszelkich odmian muzyki klubowej. Kolekcjoner winyli - ma ich wiele tysięcy i każdego tygodnia gromadzi kolejne kilkadziesiąt. W winylach ceni sobie jakość dźwięku i możliwość "czucia nagrania".
Preferuje muzykę house - prezentuje jej różne odmiany funky, disco, progressive , ale też potrafi zagrać bardziej energetycznie. Wciąż głodny nowych brzmień, jest na bieżąco z nowinkami electro-house, hardhouse, a nawet techno.
W latach 2001 do 2007 był rezydentem klubu Relaks w Lesznie, od kilku lat członek FTB DJ TEAM, dzięki czemu zwiedził już prawie wszystkie kluby w Polsce. Zawsze przyjmowany z entuzjazmem, bo też wiele zaangażowania i entuzjazmu wkłada w każdy set.

Zapraszany jest również na duże klubowe eventy, grał czterokrotnie na Sunrise Festival, dwukrotnie na Euforia Festival, poza tym m.in. na Creamfields 2006,Insomnia Open Air Festival 2006 oraz na Tunnel Electrocity i I Love New Year i pierwszej polskiej edycji Global Gathering 2008 Poznań. W 2008 roku zagrał na głównej scenie Sensation Polska!
DJ INOX-a możecie posłuchać też w Radiu Elka Leszno & Głogów.
Swoją wiedzę i doświadczenie które zdobył przez wszystkie lata pracy w klubach, przekazuje teraz adeptom profesjonalnej szkoły dla dj-ów FTB DJ SCHOOL której jest kordynatorem i wykładowcą. 

Obecnie Manager Artystyczny i rezydent Exclusive Club X-Demon Zielona Góra


Podobnie jak poprzednio, tak również i  tym razem nie zabraknie gadżetów dla słuchaczy. 

Od DJ’a INOXa: płyty DVD z filmem dokumentalnym „The best of DJ INOX


DJ Magazine Polska z płytą DVD


Na program jak zawsze zaprasza DJ MonteR – od lat związany z telewizją i radiofonią, gdzie jako inżynier dba o techniczną stronę realizacji i emisji programu, a od jakiegoś czasu – zasiadając przed mikrofonami – stał się również autorem programów poświęconych muzyce elektronicznej. Jeden z najlepszych DJ’ów wśród inżynierów i najlepszy inżynier wśród DJ’ów.   


Nic zatem dziwnego, że DJ MONTER jest również wykładowcą jedynej, profesjonalnej szkoły dla DJ’ów czyli FTB DJ SCHOOL, gdzie przekazuje swoje wieloletnie doświadczenie młodym adeptom sztuki dj’skiej.
Audycji MonteR broadcast możecie słuchać w każdą ostatnia sobotę miesiąca o godzinie 20. 

The best of DJ INOX
 


DJ MonteR @ Lemoniada Wrocław


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)